چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/16 03:22
کد خبر: 4118

سرمربی آمیا: از بازگشت سامان قدوس خوشحالم

سرمربی تیم آمیا از بازگشت سامان قدوس به میدان پس از پایان محرومیت چهار ماهه ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل فوتبالی؛ سامان قدوس 4 ماه پس از آخرین بازی در ترکیب تیم آمیا در بازی لیگ دسته‌اول فرانسه برابر لیل، بار دیگر در بازی جام حذفی مقابل رن به میدان بازگشت؛ اتفاقی که خوشحالی لوکا السنر، سرمربی اسلوونیایی آمیا را به دنبال داشت.

السنر درباره بازگشت سامان قدوس به ترکیب تیم آمیا گفت: در این بازی برنامه‌ریزی کردیم تا پس از دقایق 60 تا 70 با بیرون کشاندن گویراسی، سامان قدوس را به میدان بفرستیم  و به اهداف خوبی هم دست یافتیم. البته قدوس با احتساب دو نیمه اضافه بازی برابر رن بیشتر از دقایق مورد انتظارمان بازی کرد.

سرمربی تیم آمیا افزود: این واقعیت را هم در نظر بگیرید که سامان قدوس 4 ماه بازی نکرد و او گام به گام بهتر خواهد شد. خوشحالم که قدوس به ترکیب تیم آمیا بازگشت. این بازیکن خیلی زود موفق به گرفتن توپ می‌شود و به خوبی می‌تواند آن را حتی در فضای محدودتری حمل کند. قدوس دقت عالی در دادن پاس‌های عمودی و یا به جناحین دارد. توپ‌های ارسالی از سوی سامان قدوس بازیکنان آمیا را به هم نزدیک می‌کند و به ما اجازه پیشروی می‌دهد. زدن ضربه‌های خوب و پازل‌های همیشگی قدوس او را از سایر بازیکنان آمیا متمایز می‌کند و به ما اجازه می‌دهد تا برنامه‌های تاکتیکی دیگری را در بازی اعمال کنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rqem4