پنج‌شنبه 23 فروردین 1403 - 11 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/28 15:41
پرسپولیس | آرامش پرسپولیس
کد خبر: 124973

اخبار ورزشی | پرسپولیس به آرامش رسیده است

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، شنبه تشکیل جلسه داد و حمایت خود را از مدیر عامل، سرمربی و بازیکنان اعلام کرد.

به گزارش رصد ورزشی : جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس عصر امروز با حضور کلیه اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل تشکیل شد.در این نشست، موضوعات مختلفی همچون اتفاقات اخیر و شرایط باشگاه و تیم بحث و بررسی صورت گرفت. هیئت مدیره در این جلسه، تصمیمات مهمی را اتخاذ کرد و برای انسجام و همدلی بیشتر باشگاه، تیم و بازیکنان، جلسات مستمر و منظم‌تری را در دستور کار قرار داد.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به اتفاق آراء، حمایت همه جانبه خود را از رضا درویش مدیر عامل باشگاه اعلام داشت که با قدرت به کارش ادامه دهد و در ادامه، حمایت خود را از کادر فنی و بازیکنان اعلام نمود. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعات و اخبار منتشر شده در مورد کادر فنی، اعلام کرد؛ کادر فنی با تلاشی مضاعف و همتی بیش از پیش به کارش ادامه دهد تا تیم در بازی‌های پیش رو، نتایج در خور باشگاه را کسب نماید.

در جریان این جلسه، در مورد موضوعات جاری، مباحث و مسائل و مشکلات مالی، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. هیئت مدیره همچنین تاکید کرد؛ همانطور که قبلا اشاره شده بود، تمام مباحث و موضوعات‌ باشگاه باید توسط سخنگوی باشگاه عنوان شود و اگر اعضا نظراتی دارند باید به مدیر عامل منتقل گردد و از طریق ایشان این موارد مطرح شود.

در بخش دیگری از جلسه، مباحث مربوط به سفر تیم به عربستان و بازی با النصر مطرح شد و طی آن، برنامه‌ریزی در خصوص این سفر و مسائل مربوط به حضور پرسپولیس در کشور عربستان و کلیه امور جاری تیم، از طریق باشگاه در برنامه قرار گرفت تا تیم با شرایط خوب و مناسبی اعزام شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/369qpj