یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/25 17:09
برانکو ایوانکوویچ
کد خبر: 127098

یک گام دیگر تا پرسپولیسی شدن | ممنوع‌الخروجی برانکو برطرف شد

برانکو ایوانکوویچ در صورتی که به ایران بیاید می تواند از کشور خارج شود چرا که دیگر ممنوع الخروج نیست.

به گزارش رصدورزشیبرانکو ایوانکوویچ هنوز بابت قبول سرمربی گری پرسپولیس پاسخ مثبت نداده است. برانکو ایوانکوویچ هم اکنون سرمربی تیم ملی عمان است. برانکو ایوانکوویچ مشکل مالیاتی داشت که برطرف شده است. برانکو ایوانکوویچ حالا میتواند بدون مشکل به ایران سفر کند. برانکو ایوانکوویچ یک گام تا پرسپولیسی شدن فاصله دارد. 

با استعفای یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس و جدایی او از این باشگاه، نام برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه اصلی جانشینی این مربی مطرح شد اما این در حالی بود که مشکل مالیاتی برانکو بعد از چند سال همچنان پابرجا بود که این موضوع مانع بزرگی برای حضور او در جمع سرخ‌پوشان به حساب می‌آمد.

بعد از اینکه نام برانکو به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح شد در نهایت مسئولان این باشگاه با پرداخت مالیات و جرائم دیرکرد آن در تلاش هستند تا نظر مساعد برانکو را برای بازگشت به پرسپولیس جلب کنند که البته از آنجایی که برانکو همراه با تیم ملی عمان در جام ملت‌های آسیا حضور دارد به همین خاطر هنوز وضعیت حضور دوباره این مربی کروات در جمع پرسپولیسی‌ها قطعی نشده است.

با پرداخت مالیات برانکو و گرفتن مفاصای مالیاتی این مربی، در نهایت مشکل ممنوع‌الخروجی ایوانکوویچ برطرف شد تا یکی از موانع اصلی عدم حضور این مربی در ایران برداشته شود.

باشگاه پرسپولیس با این اقدام در تلاش است تا نظر مساعد برانکو را جلب کرده تا بتواند هدایت این تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر را به این مربی کروات بدهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27a5mn