جمعه 22 تیر 1403 - 12 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/10 15:41
علیرضا فغانی
کد خبر: 128674

علیرضا فغانی، ستاره اصلی جام ملت ها! | حمله ستاره اخراج شده به داور ایرانی! (عکس)

علیرضا فغانی اکنون سوژه اصلی جام ملت های آسیاست.

به گزارش رصدورزشی - علیرضا فغانی سوژه اصلی جام ملت های آسیاست. علیرضا فغانی روز گذشته در دیدار عراق و اردن بازیکن تیم ملی عراق را بعد از گلزنی اخراج کرد. هزاران کامنت از عراقی ها علیه علیرضا فغانی در اینستاگرام گذاشته شد. مسئولان فدراسیون فوتبال عراق نیز به  شدت از علیرضا فغانی انتقاد کردند. اما تصمیم علیرضا فغانی درست بود. 

ایمن حسین مهاجم شماره ۱۸ تیم ملی عراق که با شش گل زده، بهترین گلزن مسابقات تا این لحظه است، تا دقیقه ۷۶ بازی مرحله یک‌هشتم نهایی برابر اردن، موفق‌ترین بازیکن تورنمنت محسوب میشد اما یک حرکت غیرحرفه‌ای و البته غیرورزشی از او در زمان خوشحالی بعد از گل دوم عراق، باعث شد تا شرایط کاملا برای او تغییر کند.

به گزارش فوتبال برتر، اخراج ایمن حسین با کارت زرد دومی که علیرضا فغانی به او داد، در واقع نه فقط شرایط او، که سرنوشت تیم ملی عراق را در این تورنمنت عوض کرد. آنها که با نتیجه دو بر یک از اردن جلو بودند، در نهایت ده نفره بازی را به اردن واگذار کردند تا به جای حضور در یک‌چهارم نهایی، آماده بازگشت به خانه باشند.

ایمن حسین که متهم ردیف اول شکست عراق در این مسابقه است؛ امروز با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره اخراج دردسرساز و جنجالی‌اش در این بازی نوشت:

«من اصلاً نفهمیدم چه اتفاقی افتاد! یک لحظه خداحافظی بسیار سخت بود! این پایانی نبود که می‌خواستیم. رویاهای ما بسیار فراتر از این‌ها بود و جاه‌طلبی‌هایمان بسیار بلند. آنها رویای ما را مقابل چشمان جهان ربودند. من از همه هواداران عراقی عذرخواهی می‌کنم. من از همه کسانی که از ما حمایت کردند و در دوحه در کنار ما ایستادند عذرخواهی می‌کنم. ما از شما عذرخواهی می‌کنیم زیرا نتوانستیم رویای شما را کامل کنیم.»

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27a9a6