یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 16:00
گل محمدی | استقلال
کد خبر: 123626

اخبار ورزشی | تشر گل محمدی به مدیر استقلال

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: عضو هیات مدیره استقلال شاید بزرگتر از دهانش صحبت کرده باشد! ما در شرایط سخت بازی هستیم اما او باید بداند که چه می گوید.

به گزارش رصد ورزشی : یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ملوان در خصوص این بازی اظهار داشت: از میهمان نوازی خوب مردم انزلی تشکر می کنم. از هواداران خودمان هم تشکر می کنم که امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند تا از تیم حمایت کنند. بازی امروز سخت بود. ملوان یکی از تیم های خوب و سخت‌کوش لیگ است. این تیم دوندگی زیادی داشت و کار را برای ما سخت کرده بود.

بازی جاندار و زیبایی بود و ما برای برد به زمین آمده بودیم

وی ادامه داد: بچه های ما امروز زیاد دویدند و هر چه در توان داشتند گذاشتند. جو ورزشگاه سنگین بود اما خیلی از صحنه ها را کنترل کردند. البته چند موقعیت به حریف هم دادیم. در مجموع بازی جاندار و زیبایی بود و هواداران از دیدن بازی لذت بردند. ما تیم برتر میدان بودیم و برای برد به زمین آمدیم. ضربات ایستگاهی خوبی بدست آوردیم اما از آن استفاده نکردیم. در نهایت مساوی کردیم. باید به بازی بعدی فکر کنیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم.

خانی باید بداند درباره تیم بزرگ پرسپولیس چطور صحبت کند

سرمربی پرسپولیس درباره صحبت‌های خانی عضو هیات مدیره استقلال افزود: شاید جایگاه افراد در فوتبال عوض شده است. شاید بزرگتر از دهانش صحبت کرده باشد! ما در شرایط سخت بازی هستیم اما او باید بداند که چه می گوید. نمی دانم او در استقلال چکاره است اما باید بداند درباره تیم بزرگ پرسپولیس چطور صحبت کند. بار دیگر طور دیگری جواب او را می دهم. او باید دنبال کار خودش باشد. نمی خواهم چیزی بگویم که بعدا پشیمان شوم اما او مواظب حرف زدنش باشد.

بیرانوند دروازه‌بان اصلی پرسپولیس و تیم ملی است

گل محمدی درباره پرسپولیس بدون علیرضا بیرانوند گفت: ما یک تیم هستیم. او دروازه بان اصلی تیم ما و تیم ملی است. بیرانوند در پرسپولیس ساخته شده و این لیاقت را دارد تا دروازه بان اصلی پرسپولیس باشد. مثل سایر بازیکنان که شاخص هستند او هم زحمت می کشد. او تمرکز خوبی دارد و از داشتن او خوشحالم. شاید بازیکن جانشین او نتواند به همان کیفیت بازی کند اما ۳ دروازه بان جوان داریم که در تمرینات هم یاد می گیرند و شاید از آنها استفاده هم بکنیم. نمی خواهم وارد اتفاقات اول فصل بشوم اما می شد دروازه بان باتجربه دیگری کنار بیرانوند داشته باشیم اما مشکلات مالی این اجازه را به ما نداد.

همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر باکیفیت هستند

وی در مورد فاصله امتیاز با استقلال و امتیاز از دست دادن سپاهان در این هفته ادامه داد: این موضوع کار ما را سخت می کند. هر امتیازی از دست می رود کار برای قهرمانی سخت می شود. لیگ سخت ایران این اتفاقات را هم دارد. همه تیم هایی که در لیگ برتر هستند باکیفیت هستند. شاید ۳ لیگ سخت آسیا هستیم. هر بازی که در پیش است ممکن است هر اتفاقاتی داشته باشد.

با سقف ۱۵ میلیارد تومان به شرایط سختی رسیدیم

گل محمدی درباره امتیازاتی که از تیم ها کسر شده و اینکه پرسپولیس اعلام کرده سقف بودجه را رعایت کرده گفت: محدودیت هایی که برای باشگاه ها درست شده وجود دارد. ما باشگاهی هستیم که باید همه چیز را شفاف کنیم. با سقف ۱۵ میلیارد تومان به شرایط سختی رسیدیم. البته برخی از باشگاه ها سقف ۳۰ میلیارد تومانی دارند و نمی دانم آنها چطور سقف را رد نکرده اند! قراردادهای ۱۰۰ میلیارد هم شاید اتفاق افتاده اما چطور می خواهند این ارقام را به رقم واقعی برسانند نمی دانم! عزیزانی که در بحث نظارت مشغول کار هستند حتما پاسخی راجع به این مساله داشته باشند. با توجه به بازیکنانی که گرفته شده کار سخت است. باید خودم را به ندانستن بزنم و زیاد به انها فکر نمی کنم چون ذهنم درگیر می شود. امیدوارم شفاف سازی بهتر شود.

باید کل قراردادم را کسر می کردم تا مهاجم بگیریم!

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه باور می کند بازیکنی قراردادش را کسر کرده باشد افزود: نمی دانم چنین چیزی امکان دارد یا نه.

وی در خصوص اینکه امروز بدون مهاجم تخصصی بازی کرد ادامه داد: وجود مهاجم باکیفیت برای هر تیمی که به خصوص در آسیاست نه یکی حداقل ۲ تا لازم است اما خب این مشکلات مالی باشگاه و محدودیت هایی که هست اجازه نداد بازیکنی که مد نظر ماست قرارداد ببندیم. کار برای ما سخت شده اما باید تلاش بیشتری می کردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه شما هم قراردادتان را کم می کردید تا مهاجم بگیرید تصریح کرد: چقدر باید کم می کردیم؟ باید کل قراردادم را کسر می کردم تا مهاجم بگیریم!

ملوان شاید امسال پدیده لیگ برتر شود

گل محمدی درباره تیم ملوان خاطرنشان کرد: ملوان تیم ریشه دار و باهویت است که امسال تیم خوبی دارند. شاید امسال پدیده امسال شوند. از هواداران ملوان در ابتدا هم تشکر کردم. جو عالی بود اما این ورزشگاه مناسب این هواداران نیست چون امکانات آن محدود است. جا دارد تا باشگاه ورزشگاه ۴۰ هزار نفری داشته باشد. استعدادهای خوبی در این شهر هستند و می توانند از آنها به خوبی استفاده کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره تغذیه بازیکنان و خوردن سیب زمینی و تخم مرغ آب پز در تمرینات هم ادامه داد: اجازه دهید وارد این مسائل نشویم. جایگاه پرسپولیس بزرگ است و با این صحبت ها این جایگاه را کم ارزش نکنیم. مشکلاتی هست که خیلی از آنها را نمی شود رسانه ای کرد.

چیزی که من دیدم پنالتی بود

وی در مورد داوری بازی امروز گفت: من یک صحنه در دقیقه ۵ بازی روی نعمتی خطا صورت گرفت و چیزی که من دیدم پنالتی بود اما امیدوارم کاظمی اشتباه نکرده باشد. قضاوت بازی امروز سخت بود. برای او آرزوی موفقیت ارم. فکر می کنم ردباره داوری، کارشناسان حرف بزنند بهتر باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kemd