سه‌شنبه 05 تیر 1403 - 25 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/09 09:30
ابوالفضل جلالی | استقلال
کد خبر: 123774

این ستاره استقلال و نکونام را ملی پوش بدانید | دلبری ابوالفضل جلالی از قلعه نویی

ابوالفضل جلالی بر اساس خبرهای رسیده به فدراسیون فوتبال مدرک داده و به نظر یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی بعدی تیم ملی باشد.

به گزارش رصد ورزشی : ابوالفضل جلالی بازیکن استقلال است. ابوالفضل جلالی بر اساس خبرهای رسیده به فدراسیون فوتبال مدرک داده و به نظر ابوالفضل جلالی یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی بعدی تیم ملی باشد. ابوالفضل جلالی در بازی با آلومینیوم اراک بعداز مدت‌ها درترکیب ثابت تیم استقلال به میدان آمد ابوالفضل جلالی به واسطه ی نمایش خوب دراین بازی از سوی کادر فنی تیم ملی به اردوی بعدی دعوت شد.

ابوالفضل جلالی در فصل جاری در بازی با صنعت نفت و در هفته ابتدایی هم در ترکیب ثابت استقلال به میدان آمد. او در این مسابقه پاس گل داد و در نهایت پیروزی تیمش را با نتیجه ۳-۱ جشن گرفت.

جلالی که بازیکن محبوب کارلوس کیروش بود و به همین خاطر بازی در جام جهانی و در برابر آمریکا را تجربه کرد، به نظر می‌رسد به واسطه نمایش خوب در بازی با آلومینیوم اراک در مصاف با شمس آذر هم یکی از یازده بازیکن اصلی جواد نکونام باشد.

با حضور ابوالفضل جلالی در اردوی تیم ملی رقابت در جناح چپ سخت تر و داغ تر می شود. چرا که احسان حاج صفی و میلاد محمدی هم در اردوی تیم ملی حضور دارند. رقابت بازیکن استقلال با برادر هم تیمی اش (میلاد محمدی) درنوع خود جالب خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27keyg