پنج‌شنبه 31 خرداد 1403 - 20 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/05 03:00
مهدی مهدی پور | استقلال
کد خبر: 123398

اقدام جنجالی ستاره استقلال حاشیه ساز شد | چرا این ستاره قراردادش را کم نکرد

در بین بازیکنان استقلال اولین بازیکنی که در مصاحبه ای مدعی شده بود به بهانه ثبت قرارداد بلانکو قراردادش را کم می‌کند هنوز رضایت به کاهش قراردادش نداده است!

استقلال همچنان به خاطر قضیه سقف بودجه نتوانسته قرارداد گوستاو بلانکو ستاره استقلال را ثبت کند و احتمالاً این بازیکن استقلال جدال مقابل آلومینیوم اراک را هم از دست خواهد داد اما اتفاقاتی به وقوع پیوست که به نظر می‌رسد داستان حداکثر طی ۷۲ ساعت آینده سر و شکل دیگری به خود خواهد گرفت و احتمالاً علاوه بر داستان مهاجم آرژانتینی استقلال ، قضیه مهدی هاشمی نسب و سعید مهری ستاره استقلال هم مرتفع خواهد شد. 

مهدی مهدی پور اولین بازیکنی بود که بعد از ماجرای کاهش قرارداد بازیکنان استقلال برای ثبت قرارداد بلانکو مدعی شد قراردادش را کم خواهد کرد اما نام وی در بین نفراتی که قراردادشان را با باشگاه استقلال به طور رسمی کم کرده‌اند، دیده نمی‌شود.

روزبه چشمی، ارسلان مطهری، جعفر سلمانی، آرمین سهرابیان، پیمان بابایی، ایمان سلیمی و صالح حردانی نفراتی هستند که با حضور در جلساتی با مدیریت باشگاه، چندین میلیارد تومان از قرارداد خود را کاهش دادند تا به این ترتیب از مبلغ سقف بودجه آبی‌ها خالی شود.

بازیکنانی چون مهدی مهدی پور و آرش رضاوند قراردادهای بالایی با استقلال دارند و کاهش قرارداد این بازیکنان هم می‌تواند به ثبت قرارداد بلانکو و دیگر کسانی که در استقلال قراردادشان ثبت نشده است کمک کند. به نظر می‌رسد در روزهای آتی و بعد از بازی با آلومینیوم اراک این بازیکنان هم با حضور در باشگاه راضی به کاهش قرارداد خود خواهند شد تا قرارداد همه اعضای تیم استقلال ثبت شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kezv