پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/27 10:38
اخبار استقلال | استقلال
کد خبر: 124805

اخبار استقلال | خبری عجیب از راهرو استقلال رسید

به رغم انتشار اخبار مثبت مالی از عقد قرارداد با اسپانسرهای دوم، سوم و... استقلال، مدیریت باشگاه همچنان پرتنش است.

به گزارش رصد ورزشی :استقلال صدر نشین لیگ است و هواداران استقلال امیدوارند که استقلال بتواند این فاصله را حفظ کند به رغم انتشار اخبار مثبت مالی از عقد قرارداد با اسپانسرهای دوم، سوم و... استقلال، مدیریت باشگاه همچنان پرتنش است. در شرایطی که شکایت برخی باشگاه‌ها از استقلال نسبت به رعایت نکردن سقف قرارداد مشکل ساز شده تعدادی از اعضای هیئت مدیره استقلال در این باره با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

بررسی وضعیت قرارداد دروازه‌بان دوم استقلال و نحوه انتقال سینا سعیدی فر همچنین ورود برخی مبالغ به حساب باشگاه از منابعی که در ارتباط با برخی اعضای هیئت مدیره بوده‌اند اوضاع مدیریتی باشگاه استقلال را به شکل نامحسوس در شرایطی قرار داده که این روزها همچنان برخی از این افراد تمایلی به نشستن دور یک میز با یکدیگر را ندارد.

ناگفته نماند؛ پس از حضور علی خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال برخی اعضای هیئت مدیره که از قبل و با خواست سازمان خصوصی‌سازی به این جمع اضافه شده بودند اختلاف نظرهایی با مدیر جدید پیدا کردند که در هفته‌های گذشته نیز برخی از آنها به نوعی واضح در رسانه‌ها منتشر شد اما تیم مدیریتی سعی دارد تا پشت پرده این موضوعات را حل و فصل کند تا لطمه ای به تیم نخورد.

ناگفته نماند؛ تیم استقلال در حال حاضر با کسب ۲۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و فعلا خبری از مشکلات این چنینی از این مجموعه به بیرون درز پیدا نکرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2al65v