چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/28 11:42
استقلال | نکونام
کد خبر: 124953

اخبار ورزشی | این بازیکن خیال سر مربی استقلال راحت کرد

تیم استقلال در چهارچوب یک دیدار دوستانه با گل بازیکن مورد اعتماد جواد نکونام برنده شد.

به گزارش رصد ورزشی : بازیکنان تیم استقلال بعد از ظهر امروز و در چهارچوب یک دیدار دوستانه تیم نفت مسجد سلیمان را با یک گل از پیش رو برداشتند.این مسابقه در شرایطی با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید که تک گل این دیدار را آرتور کوین یامگا، بازیکن چند پسته تیم استقلال به ثمر رساند.

آبی پوشان تهرانی که در غیاب ملی پوشان خود به میدان رفته بودند با تک گل بازیکنی برنده شدند که در لیگ برتر نیز دو بار برای این تیم موفق به گلزنی شده است. گل‌هایی که یامگا از روی نقطه پنالتی برای این تیم به ثمر رساند.

یامگا تا اینجا در هر ۹ دیدار تیم استقلال از ابتدا در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفته و جمعاً ۷۴۷ دقیقه با میانگین ۸۳ دقیقه حضور در هر بازی برای استقلال در زمین مسابقه حضور داشته است.

این بازیکن چند پُسته تاکنون در پست‌های دفاع راست، هافبک راست و حتی بال راست و مهاجم نیز در سیستم‌های مختلف برای جواد نکونام به زمین رفته و یکی از چهره‌های مورد اعتماد سرمربی این تیم شمار می‌رود.

یادآور می‌شود؛ یامگا در حال حاضر سومین فصل حضورش در لیگ فوتبال کشورمان و در باشگاه استقلال را پشت سر می‌گذارد. این فوتبالیست فرانسوی در فصل اول (لیگ بیست و یکم) با ۱۰ گل زده بهترین گلزن تیم استقلال شد و فصل گذشته با هفت گل بعد از مهدی قائدی و محمد محبی عنوان بهترین گلزن تیم استقلال را از آن خود کرد. در حال حاضر نیز همراه با آرمان رمضانی بعد از مهرداد محمدی ۳ گله در رده دوم بهترین گلزنان تیمش قرار دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2al6bl