یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/19 12:41
کد خبر: 2605

گزارش تمرین استقلال| پایان تمرین استقلال با یک مصدوم

اولین تمرین تیم فوتبال استقلال در بازگشت دوباره فرهاد مجیدی با حاشیه‌های زیادی همراه بود.

به گزارش فوتبالی، اولین تمرین تیم فوتبال استقلال برای حضور در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم، از ساعت 14:15 امروز (سه‌شنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب و پشت درهای بسته برگزار شد.

* قرار بود تمرین ساعت 11 آغاز شود، اما شماری از بازیکنان به دلیل دریافت نکردن مطالبات‌شان در تمرین شرکت نکردند. اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال که به همراه بهرام امیری، امیر سلطانی و هادی مباشری در تمرین حضور داشت، با بازیکنان تماس‌ گرفته و به آنها قول دادند که مطالبات‌شان پرداخت خواهد شد. با تماس‌های صورت گرفته، بازیکنان معترض به غیر از وریا غفوری به محل تمرین آمدند.

* خلیل‌زاده سرپرست باشگاه در رختکن در مراسم مجیدی ضمن آرزوی موفقیت برای بازیکنان، از آنها خواست با جدیت به مسابقات نیم فصل دوم فکر کنند. همچنین در جریان تمرین، خلیل‌زاده دسته گلی به مجیدی اهدا کرد.

* چهره‌هایی چون نصرالله عبداللهی، پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، اصغر حاجیلو، رضا حسن‌زاده، علیرضا اکبرپور و مهدی امیر آبادی از جمله حاضران در تمرین بودند.

* بازیکنان استقلال پیش از شروع تمرین، در مراسمی یاد شهید سردار قاسم سلیمانی را گرامی داشتند. همچنین تمرین با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

* بازیکنان پس از گرم کردن به دویدن و کارهای سرعتی مشغول شدند. در ادامه کار ساده با توپ و پاسکاری در دستور کار قرار گرفت. دروازه‌بان‌های استقلال نیز زیر نظر غلامپور به صورت اختصاصی کار کردند. فوتبال درون تیمی، آخرین بخش تمرین استقلالی‌ها بود.

* علی دشتی در ابتدای تمرین به صورت اختصاصی کار کرد و سپس به تمرینات گروهی و فوتبال درون تیمی اضافه شد.

* در اواسط تمرین محمد بلبلی به دلیل ضرب خوردگی به فوتبال درون تیمی ادامه نداد.

 تیم فوتبال استقلال بیست‌وهفتم دی‌ماه در هفته هفدهم لیگ برتر در اهواز به مصاف فولاد خواهد رفت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2amrg2