دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/02/27 08:37
پرسپولیس
کد خبر: 39705

چراغ سبز ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد

سعید صادقی یکی از بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسد.

سعید صادقی یکی از بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسد. سعید صادقی که از او به عنوان بمب نقل و انتقالات یاد می شد، شروع خوبی در پرسپولیس نداشت. عدم هماهنگی و مصدومیت باعث شد تا سعید آن طور که انتظار می رفت، در نیم فصل نخست درخشش نداشته باشد. با این حال در بازی های اخیر پرسپولیس، سعید جزو بهترین ها بوده و عملکرد بسیار خوبی هم از خودش به نمایش گذاشت. صادقی در همین بازی قبلی تیمش مقابل گل گهر موفق شد یک گل زیبا به ثمر برساند و یک پاس گل هم به ترابی بدهد.

قرارداد این ستاره پرسپولیس در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و هنوز تکلیف صادقی برای فصل آینده مشخص نیست. سعید صادقی که در ابتدای فصل با کلی سر و صدا راهی پرسپولیس شد، دوست دارد باز هم در این تیم بماند و قراردادش را با تیمش تمدید کند. با این حال از نظر مالی هم دو طرف باید به توافق برسند تا قرارداد صادقی تمدید شود.

شنیدیم مشکلی برای تمدید قرارداد صادقی با پرسپولیس وجود ندارد و قرار است بعد از پایان بازی های لیگ و جام حذفی ،مذاکرات رسمی برای تمدید قرارداد سعید با پرسپولیس انجام شود و اگر اتفاقی رخ ندهد، این بازیکن فصل آینده هم با لباس پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2axqbl