چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1400/10/03 10:26
استقلال و پدیده
کد خبر: 18460

نتیجه بازی استقلال و پدیده | فیلم خلاصه دیدار استقلال و پدیده

در ادامه فیلم خلاصه بازی دو تیم استقلال و پدیده را ببینید.

تیم های فوتبال استقلال و پدیده از تیم‌های باشگاهی ایران است. تیم های فوتبال استقلال و پدیده در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند. تیم های فوتبال استقلال و پدیده ساعت 15 به مصاف هم رفتند؛ دیداری که همیشه حساسیت بالایی دارد. و استقلال با گل  پیروز این میدان شد. گفتنی است؛ در ادامه فیلم خلاصه بازی دو تیم استقلال و پدیده را ببینید.

پدیده 0 – استقلال 3 ؛ این تیم بوی قهرمانی می دهد

استقلال برای حفظ رقابت در صدر جدول و پدیده برای شگفتی سازی و کسب نخستین پیروزی فصل به مصاف هم رفته اند.

 در یکی از دیدارهای ابتدایی هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر، استقلال و پدیده در مشهد به مصاف هم می روند. پس از 5 تساوی سریالی و متوالی، آبی ها با پیروزی برابر پیکان به ناکامی ها پایان دادند و با کسب یک پیروزی ارزشمند برابر سپاهان مدعی، برای رقبا خط و نشان کشیدند. البته که باید این نکته را ذکر کرد که با حکم کمیته انضباطی، 5 تساوی متوالی تیم مجیدی نیز از بین رفت.

با این حال، رقابت حساس میان تیم ها در صدر جدول باعث شده است تا استقلال تنها با هدف کسب امتیاز برابر میزبان خود وارد زمین شود. رتبه پدیده در قعر جدول رده بندی است و این تیم هیچ بردی کسب نکرده است. آنها فقط 2 گل به ثمر رسانده اند و استقلال به همراه آلومینیوم دارای بهترین خط دفاعی لیگ است. هواداران آبی پوش امید زیادی دارند تا تیمشان بتواند در این بازی تفاضل گل خود را نیز بهبود ببخشد اما جدال برابر نود ارومیه سبب شده تا آنها به هیچ وجه حریف امروز خود را دستکم نگیرند.

در سمت مقابل نیز پدیده حضور دارد. تیمی که در این فصل هیچ بردی را کسب نکرده و مدعی اصلی سقوط به دسته پایین تر محسوب می شود. مشهدی ها فصل پرحاشیه ای را آغاز کرده اند. آنها لیگ را با رضا مهاجری استارت زدند، سپس اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی و جانشین مهاجری معرفی شد و حالا نیز سیدعباسی هدایت این تیم را برعهده گرفته تا پدیده ظرف 8 هفته ابتدایی لیگ 3 مربی را روی نیمکت خود دیده باشد.

بازی از هفته یازدهم بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر 

جمعه: 03/10/1400 ؛ ساعت: 15:00 

ورزشگاه: ثامن الائمه مشهد /  بدون تماشاگر 

گروه داوری: میثم حیدری / کمک ها: قهرمان نجفی – بهمن عبدالهی ؛ داور چهارم: وحید زمانی / ناظر: نادر جعفری

کارت زرد:

علی طاهران (25)

عارف آقاسی (37)

ترکیب پدیده:

میلاد فراهانی

محمد حسین حیدری

مجتبی بیژن

علی طاهران

ابوذر صفرزاده

ابوالفضل عکاشه

حسام پورهاشم

میلاد کمندانی

مسعود زائر کاظمین

رحمان جعفری

محمدرضا فلاحیان

سرمربی: داوود سیدعباسی

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی

سیاوش یزدانی

عارف آقاسی

حسین مرادمند

جعفر سلمانی

کوین یامگا

زبیر نیک نفس

مهدی مهدی پور

امیرحسین حسین زاده

آرمان رمضانی

رودی ژستد

سرمربی: فرهاد مجیدی

شرح گل ها:

پدیده صفر – استقلال یک (دقیقه 12: جعفر سلمانی): استقلال در نخستین حمله جدی خود به روی دروازه پدیده به گل رسید. پاس خوب مهدی پور از سمت راست زمین، در سمت چپ محوطه جریمه به جعفر سلمانی رسید که شوت این بازیکن پس از برخورد به فراهانی سنگربان پدیده، از زیر دستان او وارد دروازه شد و آبی ها به گل نخست خود دست یافتند.

پدیده صفر – استقلال 2 (دقیقه 23: رودی ژستد): حرکت خوب سلمانی از سمت چپ و ارسال او به درون محوطه جریمه نصیب آرمان رمضانی شد که مدافع پدیده مانع از شوت زنی او شد. در حالیکه توپ بین پاهای مدافع پدیده قرار داشت، یامگا از فرصت استفاده کرد و توپ را برای ژستد کاشت که مهاجم اهل کشور بنین استقلال موفق شد دروازه فراهانی را باز کند و تیمش را 2 بر صفر پیش بیندازد.

پدیده صفر – استقلال 3 (دقیقه 44: آرمان رمضانی): ارسال کرنر مهدی مهدی پور در دهانه دروازه به آرمان رمضانی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دقیق به تیر دوم، دروازه پدیده را برای بار سوم باز کرد.

استقلال و پدیده

لحظات حساس:

دقیقه 14: ارسال خوب جعفر سلمانی از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد که توپ او را فراهانی مهار کرد.

دقیقه 16: پدیده برای رسیدن به گل تساوی به سمت دروازه آبی ها هجوم برد که پاس زائر درون محوطه جریمه به رحمان جعفری رسید و شلیک محکم این بازیکن در میانه های راه به سیاوش یزدانی برخورد کرد و راهی کرنر شد.

دقیقه 19: پشت محوطه جریمه یک ضربه کاشته برای پدیده به دست آمد که ضربه کمندانی به دیوار دفاعی برخورد کرد.

دقیقه 22: توپ گیری بسیار خوب مهدی پور پشت محوطه جریمه و پاس دیدنی او در عمق، آرمان رمضانی را با گلر پدیده در موقعیت تک به تک قرار داد که شوت این بازیکن به زیر توپ زده شد و از بالای دروازه به بیرون رفت تا بهترین فرصت استقلال برای رسیدن به گل دوم از دست برود.

دقیقه 32: شوت ابوذر صفرزاده از پشت محوطه جریمه با فاصله زیاد راهی بیرون شد.

دقیقه 33: ارسال دوباره سلمانی از سمت چپ با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42: پاس رو به عقب مهدی پور به حسینی مشکل ساز شد و گلر آبی ها نتوانست توپ را مهار کند که با خوش شانسی حسینی، این توپ راهی کرنر شد. ارسال این توپ به روی دروازه استقلال نیز به واکنش خوب حسینی همراه شد و در نهایت توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42: پاس رو به عقب مهدی پور به حسینی مشکل ساز شد و گلر آبی ها نتوانست توپ را مهار کند که با خوش شانسی حسینی، این توپ راهی کرنر شد. ارسال این توپ به روی دروازه استقلال نیز به واکنش خوب حسینی همراه شد و در نهایت توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45+1: ارسال کرنر مهدی پور به روی دروازه با دفع بازیکنان پدیده همراه شد که حسین زاده پشت محوطه جریمه این توپ را از آن خود کرد و پس از اینکه یک مدافع را از پیش روی برداشت، ضربه اش را به سمت دروازه زد که شوت او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 56: حرکت خوب کوین یامگا از سمت راست و ارسال او به درون محوطه جریمه چندین بار موقعیت شوت زنی را در اختیار استقلالی ها قرار داد که این توپ در نهایت به کرنر رفت.

دقیقه 59: حرکت بسیار خوب تیمی بازیکنان استقلال از راست با پاس مهدی پور به یامگا همراه شد. ارسال این بازیکن در دهانه دروازه به رودی ژستد رسید و پاس پشت پا و دیدنی این بازیکن به حسین زاده رسید ولی شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: ضربه فنی و بغل پای حسین زاده از پشت محوطه جریمه را فراهانی با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد.

دقیقه 42: پاس رو به عقب مهدی پور به حسینی مشکل ساز شد و گلر آبی ها نتوانست توپ را مهار کند که با خوش شانسی حسینی، این توپ راهی کرنر شد. ارسال این توپ به روی دروازه استقلال نیز به واکنش خوب حسینی همراه شد و در نهایت توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45+1: ارسال کرنر مهدی پور به روی دروازه با دفع بازیکنان پدیده همراه شد که حسین زاده پشت محوطه جریمه این توپ را از آن خود کرد و پس از اینکه یک مدافع را از پیش روی برداشت، ضربه اش را به سمت دروازه زد که شوت او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 56: حرکت خوب کوین یامگا از سمت راست و ارسال او به درون محوطه جریمه چندین بار موقعیت شوت زنی را در اختیار استقلالی ها قرار داد که این توپ در نهایت به کرنر رفت.

دقیقه 59: حرکت بسیار خوب تیمی بازیکنان استقلال از راست با پاس مهدی پور به یامگا همراه شد. ارسال این بازیکن در دهانه دروازه به رودی ژستد رسید و پاس پشت پا و دیدنی این بازیکن به حسین زاده رسید ولی شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: ضربه فنی و بغل پای حسین زاده از پشت محوطه جریمه را فراهانی با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرددقیقه 65: ارسال کرنر به روی دروازه پدیده با ضربه سر رمضانی همراه شد که توپ این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 67: یک ارسال از سمت راست به روی دروازه استقلال نصیب محمدرضا فلاحیان شد که ضربه دیدنی و قیچی برگردان این بازیکن را سیدحسین حسینی با پرشی تماشایی و واکنشی فوق العاده مهار کرد و مانع از خلق یکی از زیباترین گل های این فصل شد.

دقیقه 83: ضربه سر بازیکنان پدیده از درون محوطه جریمه با واکنش دیدنی حسینی مهار شد.

دقیقه 84: یک فرصت بسیار خوب دیگر درون محوطه جریمه برای استقلال به دست آمد که ضربه حسین زاده با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 90+4: شلیک دیدنی امیرحسین نعمتی از پشت محوطه جریمه پس از واکنش بسیار خوب سیدحسین حسینی به تیرک دروازه برخورد کرد و راهی به درون دروازه پیدا نکرد.

در حاشیه:

به دلیل پاره بودن تور یکی از دروازه‌ها، بازی با تأخیر بیش از 3 دقیقه‌ای آغاز شد. مسئولین برگزار کننده بازی مشغول تعمیر مشکل دروازه بودند و این مسئله باعث وقفه در شروع بازی گردید.

 امین قاسمی نژاد از لیست بازیکنان استقلال برای این دیدار خط خورد تا نتواند تیمش را در این بازی همراهی کند. به هنگام گرم کردن بازیکنان استقلال، قاسمی نژاد در گوشه‌ای از زمین مشغول تماشای تمرینات هم تیم‌های خود شده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2l585r