چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/07/15 05:13
کد خبر: 12836

اولین شوک به فکری در استقلال + عکس

طبق شنیده‌های ما، دیاباته چند روز قبل قراردادش را به صورت یک‌طرفه و قانونی با باشگاه استقلال فسخ کرده و پرونده جدید دیگری برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال در فیفا باز شده است

مهاجم گلزن تیم استقلال در تمام ماه‌هایی که عضو این باشگاه بود بزرگ‌ترین دغدغه و ناراحتی‌اش پرداخت‌های نامنظم دستمزد، حقوق ماهانه و پاداش‌هایی بود که به عنوان آپشن در قراردادش به صورت شفاف و مکتوب ذکر شده بود. شیخ دیاباته بعد از بازی فینال جام حذفی به فرانسه رفت و تا سه روز قبل از اولین بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الشرطه عراق به قطر نرفت و اگر خاطرتان باشد در همان ایام پیرامون علت تأخیر این بازیکن حرفه‌ای در ملحق شدن به اردوی تیمش در آستانه یک تورنمنت مهم حساسیت‌های زیادی به وجود آمده بود، اما مدیرعامل وقت باشگاه تا جایی که توانست مانع رسانه‌ای شدن اصل ماجرا شد. شیخ دیاباته از مدت‌ها قبل از باشگاه خواسته بود طبق توافقات صورت گرفته وسط تاریخ‌های ذکر شده در قرارداد حق و حقوق او پرداخت شود. این بازیکن برای از بین بردن مشکل انتقال پول به حساب اصلی‌اش در فرانسه در دو کشور همسایه یعنی ترکیه و امارات هم حساب بانکی باز کرده بود تا باشگاه استقلال در دوره تحریم‌های شدید بانکی بتواند از طریق سیستم صرافی دستمزد او را بپردازد، اما مشکلات عدیده مالی سبب شد باشگاه استقلال نتواند برای چندمین بار طبق توافقات صورت گرفته حقوق دیاباته را واریز کند. این بازیکن در طول یک فصل گذشته در سه مرحله تا پای فسخ قرارداد جلو رفت، اما به دلایلی که خودش هم به همبازیانش گفته، قرارداد را فسخ نکرد تا باعث ناراحتی هوادارانی که نسبت به او محبت داشته‌اند، نشود.

طبق شنیده‌های ما، دیاباته چند روز قبل قراردادش را به صورت یک‌طرفه و قانونی با باشگاه استقلال فسخ کرده و پرونده جدید دیگری برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال در فیفا باز شده است. این مهاجم گلزن در قاره آسیا پیشنهادات مالی خیلی خوبی دارد و باید دید ظرف روز‌های آینده خبر حضور او در کدام کشور و کدام تیم رسانه‌ای خواهد شد. تعدادی از مسئولان باشگاه استقلال از موضوع فسخ قرارداد دیاباته مطلع هستند و به دلایلی که نیاز به تشریح ندارد حاضر نمی‌شوند این خبر تلخ را اعلام کنند. مسلماً خبر فوق اولین شوک به محمود فکری، سرمربی جدید آبی‌هاست.

 

 

منبع: خبرورزشی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2lqze4