شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/22 02:52
کد خبر: 2736

استراماچونی با سفیر ایران در ایتالیا دیدار کرد + عکس

سایت ایتالیایی "کرونوس" جزئیات جدیدی را از روند مذاکرات در مورد بازگشت آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی به استقلال منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ آندره‌آ استراماچونی جمعه گذشته قراردادش را با استقلال به علت مشکلات در پرداخت دستمزدش فسخ کرد و دوشنبه راهی ایتالیا شد. در روزهای اخیر حرف و حدیث‌های زیادی در مورد بازگشت مربی ایتالیایی مطرح شده است.

سایت «کرونوس» نوشته است که در حال حاضر استراماچونی به بازگشت به استقلال نزدیک‌تر شده و با سفیر ایران در ایتالیا در شهر رم ملاقات کرده است. به گفته این منبع، مذاکرات برای بازگرداندن استراماچونی به استقلال از طریق وزارت امور خارجه پیگیری می‌شود.

13

کرونوس گزارش داده است که استراماچونی با محمد صاحبی، معاون سفیر ایران در ایتالیا ملاقات کرده است. صاحبی در این ملاقات به استراماچونی اعلام کرده است که باشگاه استقلال از طریق قانونی دستمزد استراماچونی را خواهد پرداخت و مشکلی برای پرداخت جریمه احتمالی وجود نخواهد داشت. به نظر می رسد که به زودی اخبار جدیدی در این باره منتشر خواهد شد. استراماچونی با بازیکنانش در ایران در تماس است. خیلی از بازیکنان استقلال از جدایی ناگهانی مربی خود شوکه شده‌اند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2lrm72