یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/23 09:51
کد خبر: 38412

استوری جنجالی فرزانه فصیحی از چاقوکشی و حمله این مسئول فدراسیون به اتاق ها! + عکس

استوری فرزانه فصیحی، قهرمان دو و میدانی ایرانی، یک داستان جنجالی را افشا کرده است.

به گزارش رصد ورزشی: این روزها، فرزانه فصیحی به عنوان یکی از صورت‌های برجسته دو و میدانی در ایران شناخته می‌شود. او از زمان شروع حضور در رقابت‌های دوی ۶۰ متر داخل سالن، با برتری خود توانسته است بین المللی شدن و در ماده ۱۰۰ متر هم به خوبی عمل کرده و در یک یا دو مسابقه حساس موفق به کسب نتایج خوبی شده است.

همین چند وقت پیش بود که فصیحی با قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی ۶۰ متر قهرمانی آسیا در رقابت‌های سالنی خبرساز شد. او قهرمانی را به مردم تقدیم کرد و بعد هم حاشیه شادی نکردن با پرچم ایران حسابی او را در کانون توجه قرار داد. گو اینکه بعدا با انداختن پرچم ایران روی شانه‌هایش گفت که همیشه افتخارش این بوده که این پرچم را به اهتزاز درآورد.

تازه‌ترین موضوعی که باعث شده دوباره نام فرزانه فصیحی در فضای مجازی مطرح شود مربوط به یک استوری بحث برانگیز اینستاگرامی است که با حمله کردن به یکی از قدیمی‌های این رشته که سابقه مدیریت در دوومیدانی هم دارد خبرساز شده است. کد‌های وحشتناکی که فصیحی در این استوری می‌دهد به قدری درخور توجه است که به نظر نیاز به بررسی بیشتری دارد. به هر روی، با استناد به یکی دو فکت از این استوری، می‌توان حدس زد که منظور فرزانه فصیحی چه شخصی است، ولی مسئله اینجاست که آیا شخص موردنظر قرار است دوباره به مدیریت دوومیدانی برگردد که فصیحی هشدار داده است؟

فرزانه فصیحی

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2lwmk6