پنج‌شنبه 03 خرداد 1403 - 23 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/10/14 05:04
کد خبر: 14987

رسول خطیبی و کریم باقری همبازی در استقلال!

​حدود 20 سال قبل بود که رسول خطیبی در انتقالی پر سر و صدا به استقلال پیوست و اما یکی از خریدهای بزرگ استقلال در اوایل دهه 80 در ادوار لیگ برتر به شمار می‌آید.

یکی از اتفاقات مهم در دوران سرمربی رولند کخ، سرمربی سابق و آلمانی تیم فوتبال استقلال جذب رسول خطیبی بود؛ انتقالی که از باشگاه پاس به استقلال انجام شد و خطیبی به عنوان یک بمب نقل و انتقالاتی به استقلال پیوست. حتی آن زمان علی فتح‌الله‌زاده با اطلاع از نارضایتی علی پروین از هافبک سابقا لژیونر پرسپولیس ،  وعده داده بود که در کنار خطیبی کریم باقری را هم جذب می‌کند تا استقلال در ترکیب خود بازیکنان بزرگ و صاحب‌نامی را در اختیار داشته باشد.

البته هیچ‌گاه وعده فتح‌الله‌زاده برای آوردن باقری به استقلال عملی نشد اما رسول خطیبی هم که یک خرید پر سر و صدا بود، در پایان فصل به سپاهان رفت تا دوران درخشان تازه‌ای را در اصفهان آغاز کند؛این درحالی بود که در سالهای بعد شایعه بازگشت او به استقلال بارها شنیده شد اما او فوتبالش را نهایتا در تبریز تمام کرد. 

خطیبی حالا امروز باید در قامت سرمربی آلومینیوم اراک مقابل تیم سابق خود شاگردانش را هدایت کند و امیدوار است در ادامه روند رو به رشد تیمش بتواند از استقلال این روزها در اوج و صدرنشین جدول لیگ بیستم، امتیاز کسب کند تا اراکی‌ها بتوانند جایگاه خود را در میانه‌های جدول حفظ کنند.

در روزنامه جهان فوتبال، تصویری از خطیبی پس از انتقال او به استقلال منتشر شد که روی تیتر این عکس وعده بزرگ فتح‌الله‌زاده برای آوردن کریم باقری به استقلال آمده است؛ وعده‌ای که هیچ‌گاه عملیاتی نشد و کریم باقری به یکی از یاغی‌های دو تیم پرطرفدار پایتخت بدل نشد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2oaz8d