یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/17 05:01
علیرضا رضایی | پرسپولیس
کد خبر: 122239

یک یاغی جدید در راه فوتبال ایران | پرسپولیس ستاره استقلال را می قاپد

سنگربانی که ساپینتو او را آینده دروازه تیم ملی ایران می‌دانست، در آستانه پیوستن به باشگاه رقیب است.

علیرضا رضایی در زمان مجیدی به استقلال پیسوت علیرضا رضایی بازیکن مورد علاقه فرهاد بود. علیرضا رضایی بازی های خوبی در استقلال داشت سال قبل استقلال ۳ دروازه‌بان داشت؛ سید حسین حسینی که کاپیتان بود گلر اول، علیرضا رضایی سنگربان دوم و سینا سعیدی‌فر گلر سوم. علیرضا رضایی در زمان قبل از ساپینتو هم برای فرهاد مجیدی بازی کرده بود و نوید یک استعداد درخشان را داد اما ساپینتو که آمد در یک اقدام عجیب به هر سه دروازه‌بانش بازی داد. معمولا در دنیای فوتبال دروازه‌بان ثابت است، مگر اینکه مصدوم یا محروم شود اما ساپینتو آنقدر به دو جوان آینده‌دارش اعتقاد داشت که به گلر سوم هم بازی داد.

در شروع این فصل و با تصویب قوانین جدید علیرضا رضایی مجبور بود مثل خیلی‌های دیگر از استقلال برود. او هم مثل چند نفر دیگر خداحافظی کرد اما دوباره به تمرین برگشت! بارها خبر پیوستن او به شمس آذر قزوین رسانه‌ای شد اما دوباره در آخرین لحظه همه چیز روی هوا رفت. خلاصه اینکه وضعیت مبهم این استعداد تا همین حالا هم ادامه داشت تا اینکه به شکل قطعی توانست رضایت‌نامه‌اش را از استقلال بگیرد و حالا بازیکن آزاد است تا برای خود تصمیم بگیرد.

و حالا خبر رسیده که پرسپولیس هم او را می‌خواهد. به یاد داریم که در ابتدای فصل پرسپولیس در به در به دنبال یک ذخیره برای بیرانوند بود. احمد گوهری رفت و سنگربان اول تیم ملی بدون ذخیره با وجود مصدومیت هم مجبور شده بازی کند. ابتدای فصل قرار بود یک گلر برزیلی بیاید اما خود بیرانوند او را وتو کرد! محمدرضا خالد آبادی انتخاب یحیی و بیرانوند و پرسپولیس بود که در چرخشی به استقلال رفت و هنوز هم بیرانوند او را بابت این تسلیم تصمیم سرزنش می‌کند!

شاید اگر این دلایل هم نبود پرسپولیس به سراغ علیرضا رضایی می‌رفت اما حالا پاتک استقلال هم نباید بی‌جواب بماند. آنها دروازه‌بان مد نظر پرسپولیس را گرفتند و انگار حالا نوبت پرسپولیس است که دروازه‌بان فصل قبل استقلال را جذب کند!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2obk7l