دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/08/09 04:47
شهاب زاهدی | پرسپولیس
کد خبر: 123739

شهاب زاهدی جواب پرسپولیسی جنجالی را داد | ماجرای گرفتن پیراهن رونالدو چه بود

مهاجم پرسپولیس پس از مدت‌ها سکوت، خبر مربوط به تقاضای پیراهن کریستیانو رونالدو را تکذیب کرد.

به گزارش رصد ورزشی : همه چیز تا یکی دو هفته پیش علیه شهاب زاهدی بود. شهاب زاهدی گل نمی زد و فرصت از دست می داد. درخواست برای گرفتن پیراهن کریس در بازی که پرسپولیس دو بر صفر باخت، جو را علیه شهاب زاهدی سنگین تر کرد. برخی تماشاگران تیم پرسپولیس علیه شهاب زاهدی توئیت می کردند تو چرا غیرت نداری؟ و به شهاب زاهدی می گفتند در حالی که تیم دو بر صفر باخته و باید ناراحت باشی به سمت کریس می روی و از او پیراهن می خواهی!

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان با شکست ۲ بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا همراه بود.  کریستیانو رونالدو کاپیتان النصر عربستان هنگام ترک زمین مسابقه و به درخواست شهاب زاهدی مهاجم پرسپولیس برای گرفتن پیراهنش روبرو شد.

زاهدی که در امر گلزنی ناکام بود به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین مسابقه شد اما در دقایق پایانی باز هم تعویض شد. ابتدا عنوان شد فوق ستاره پرتغالی به شهاب زاهدی وعده داده پس از رفتن به رختکن، پیراهنش را به او خواهد داد اما...

جالب آن که شجاع خلیل زاده کاپیتان ملی پوش تراکتور و مدافع سابق پرسپولیس نیز به انتقاد از شهاب زندی و مسئولان پرسپولیس پرداخت و گفت: دلخوشی مردم ما فوتبال است و نباید آن را گرفت. ما فن (هوادار) رونالدو هستیم و او را دوست داریم. می‌توانستند استقبال خوبی از رونالدو بکنند. دنبال اتوبوس رفتن النصر کار درستی نبود. در هتل اسپیناس پلاس می‌توانستند فنس‌هایی بگذارند تا در زمان رفتن رونالدو به داخل هتل، مردم او را ببینند. رونالدو یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان دنیاست و هر جا برود به این شکل استقبال می‌کنند. بازیکنان رونالدو را دوست دارند، ولی این کار وجهه خوبی نداشت. اگر بازیکنی دنبال لباس رونالدو بود، می‌توانست در رختکن یا راهروی ورزشگاه بگیرد. در بازی این کار را بکنید، وجهه خوبی برای فوتبال ما ندارد. اسم بازیکن را نمی‌آورم، ولی می‌توانست در راهرو یا رختکن به رونالدو بگوید داداش می‌توانم لباست را بگیرم!؟ درخواست برای گرفتن لباس در زمین وجهه خوبی نداشت.

شهاب زاهدی اما دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر ضمن تکذیب این موضوع عنوان کرد که درباره تنها چیزی که با رونالدو صحبت نکرده، پیراهن رونالدو بوده و فقط در خصوص ماجرای کارت قرمز میلاد سرلک با این بازیکن صحبت کرده است!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2obwgg