یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/04 03:00
یحیی گل محمدی | پرسپولیس | برکناری یحیی گل محمدی
کد خبر: 125215

یک پرسپولیسی عامل برکناری یحیی ؟ | ردپای این مرد در برکناری گل‌محمدی

در پشت پرده مصاحبه برخی از پیشکسوتان پرسپولیس علیه سرمربی این تیم ردپای یک پیشکسوت مطرح قرار دارد.

به گزارش رصد ورزشی :  یحیی گل محمدی در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته است یحیی گل محمدی در بازی دیروز مقابل سپاهان باخت حال زمزمه های اخراج یحیی گل محمدی به گوش می رسد حتی خبر استعفای یحیی گل محمدی  هم به گوش رسید ما خلاف شایعات روزهای اخیر یحیی گل محمدی در پرسپولیس ماندنی است.
بعد از شکست پرسپولیس مقابل سپاهان و اختلافاتی که بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش به وجود آمد، برخی از پیشکسوتان پرسپولیس با انجام مصاحبه‌هایی علیه سرمربی این تیم موضع گرفتند.

در این موضع گیری‌ها برخی خواهان برکناری گل‌محمدی هم شدند. نمونه آن صحبت‌های مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت پرسپولیس در تلویزیون بود که رسما از گل‌محمدی خواست از این تیم استعفا دهد چرا که چیزی دیگر برای ارائه به سرخ‌پوشان ندارد.

البته این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شد که قرمزپوشان از نظر فنی عملکرد چندان قابل قبولی هم از خود به نمایش نگذاشتند.

در این میان شنیده می شود، این فشارها فقط به خاطر ضعف در مسائل فنی قرمزپوشان نبوده و به اختلاف میان درویش و گل محمدی هم باز می‌گردد و پای یک پیشکسوت مطرح در میان است. این پیشکسوت که رابطه نزدیکی با درویش هم دارد زمینه ساز فشار به گل محمدی بوده است.

پیش از این، یحیی گل محمدی انتقاداتی را از شرایط باشگاه پرسپولیس مطرح کرده بود و حتی به نشانه اعتصاب بدون هماهنگی با کادر مدیریتی باشگاه در تمرینات حاضر نشده بود و یک سفر هم به خارج از کشور داشت. این اتفاقات باعث شد تا رابطه مدیرعامل و سرمربی شکرآب شود.

مصاحبه‌ها علیه گل محمدی در چند نوبت ادامه داشت تا در نهایت علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان خواست که موضع‌گیری و انتقاد علیه گل‌محمدی را تمام کنند تا به نوعی آتش اختلافات را خاموش کند. با درخواست علی پروین در نهایت پیشکسوتان منتقد فعلاً سکوت اختیار کرده‌اند، اما مشخص نیست که این آتش زیرخاکستر چه زمانی دوباره شعله‌ور خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2omaml