سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/27 04:06
تیم استقلال
کد خبر: 38663

واکنش مربی تیم استقلال به شایعات اخیر + جزییات

مربی تیم فوتبال هوادار نسبت به شایعاتی که پیرامون بازی ندادن به چند بازیکن از سوی هواداران پرسپولیس مطرح شده واکنش نشان داد.

تیم استقلال، یکی از تیم‌های حرفه‌ای فوتبال در ایران است که در لیگ برتر ایران به مسابقه می‌پردازد.تیم استقلال با نام "سپاهان" شروع به فعالیت کرد. پس از انقلاب اسلامی، نام تیم به "استقلال" تغییر کرد. تیم استقلال در زمینه‌های مختلف ورزشی فعالیت دارد و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین تیم‌های فوتبال ایران شناخته می‌شود.

 

ایمان عالمی در خصوص شکست هوادار مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی و اینکه شاگردان الهامی ۶ گل از صدرنشین لیگ دریافت کردند اظهار داشت: به هر حال فوتبال است، یک روز موفق می‌شوید پرسپولیس را شکست بدهید و یک روز هم در شرایطی که یک نیمه تیم حریف را کنترل می‌کنید در عرض چند دقیقه بازی را از دست می‌دهید. شکست در هر حالتی تلخ است ولی ما باید خودمان را جمع و جور کنیم تا برای بازی با گل‌گهر آماده شویم.

وی در خصوص اینکه خیلی از هواداران پرسپولیس خرده گرفته‌اند که چرا خالد آبادی درون دروازه قرار نگرفت و بازیکنی مثل عزت پورقاز که در بازی‌های اخیر فیکس بازی کرده بود در این بازی نیمکت نشین شد گفت: این موضوع دلیل خیلی خاصی ندارد و همه اش به مسائل فوتبالی بر می‌گردد.پورقاز در تمرینات چند روز گذشته مصدوم شد و به همین دلیل در تمرین روز قبل از بازی هم اصلا تمرین کرد. خالد آبادی هم به دلیل گل بدی که در بازی با پیکان خورد در تمرینات روحیه مناسبی نداشت و ساکت الهامی از طهماسبی در این بازی استفاده کرد.

مربی تیم فوتبال هوادار خاطرنشان کرد: ما همین خط دفاعی ما را جلوی پرسپولیس داشتیم و با همین شاکله مقابل آنها هم بازی کردیم ولی در شرایط بازی ها و تمرینات سرمربی برای تغییرات اقدام می‌کند.اینکه مخاطبان فوتبال چه چیزی را تشخیص می‌دهند مهم نیست، مهم این است که ما در تمرینات با بازیکنان کار می‌کنیم و شرایط آنها را می‌سنجیم و از آنها استفاده می‌کنیم.

عالمی در خصوص پنالتی زدن حسین حسینی که باعث ناراحتی ساکت الهامی شد گفت: از نظر من این کار،کار درستی نبود که وقتی تیم حریف گل‌هایی خورده و به هم ریخته است به این شکل بخواهند اقدام کنند.به نظرم بحث تحقیر اتفاق افتاد. ما امسال بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم و فراز و نشیب زیادی داشتیم ولی کار دیشب درست نبود. اینکه بعد از بازی عذرخواهی کردند چیزی را تغییر نمی‌دهد ولی در کل کار درستی انجام نشد.

وی در پاسخ به این سوال که چه تدبیری برای بازی با گل‌گهر دارند که هوادار جمع و جور شود گفت: به هر حال ما باید از نظر روانی روی بچه‌ها کار کنیم و از امروز برای این مسابقه آماده می‌شویم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ozgzo