دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/04/13 13:58
رپورتاژ آگهی/
کد خبر: 41790

در تابستان چه کنیم | از سه ماه تعطیلی لذت ببر!

تابستان از راه رسیده است و این سوال برای دانش آموزان و نوجوانان پیش می آید که "در سه ماه تعطیلی تابستان چه کنیم؟" کارهای بسیار زیادی وجود دارند که می توان در اوقات فراغت آنها را انجام داد. اما تنها یک کار است که می تواند به معنای واقعی کلمه، این تابستان را تبدیل به بهترین تابستان عمرتان کند! واقعا در تابستان، بعنوان یک نوجوان یا دانش آموز چه کار باید کنیم که ارزشش را داشته باشد؟ بهترین کار برای انجام دادن در تابستان برای همه افراد، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را در این مطلب به شما معرفی کرده‌ایم.

در سه ماه تعطیلی تابستان چه کنیم؟

مدارس و دانشگاه ها بعد از یک دوره طولانی بسته شده اند و الان همه دانش آموزان، نوجوانان و دانشجویان سه ماه هیجان انگیز را در پیش روی خود دارند که می توانند به بهترین نحو از آن استفاده کنند.

از بهترین فرصت های رسیدن به کارهای متنوع و سرگرم کننده، همین تابستان است. شما می توانید کارهای مختلفی را انجام بدهید و از آنها لذت ببرید. می توانید به مسافرت بروید، می توانید بازی های کامپیوتری جدید را شروع کنید، حتی می توانید با دوستانتان به زمین چمن رفته و فوتبال بازی کنید.

اما در کنار همه این ها، تابستان بهترین فرصتی است که می توانید برای یادگیری از آن استفاده کنید. یادگیری ای که نه دردسرهای مدرسه را داشته باشد، نه تکلیف های خسته کننده و تکراری و نه حوصله سر بر باشد. واقعا ما نوجوانان و دانش آموزان تو تابستان چیکار کنیم که وقتمون تلف نشه؟

یادگیری زبان انگلیسی در تابستان!

dd

یادگیری زبان انگلیسی همواره بعنوان یک تفریح در نظر گرفته شده است. از مهم ترین دلایلی که می توان برای این قضیه آورد، جذاب و سرگرم کننده بودن فرآیند یادگیری این زبان است. اما سوال اصلی الان ایجاد می شود که چرا زبان انگلیسی، و زبان های دیگر نه؟!

زبان انگلیسی مهم ترین و پراستفاده ترین زبان بین المللی دنیاست که تقریبا تمامی مکاتبات بین المللی به این زبان انجام می شوند. شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید با تمامی افراد در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و از صحبت و معاشرت با بقیه لذت ببرید.

انگلیسی به چه دردی می خورد؟

فراگیری این زبان می تواند کاربردها و منفعت های زیادی برای شما داشته باشد که در ادامه بصورت خلاصه به آنها اشاره کرده‌ایم:

  • علم: در دنیای علم به طور گسترده از اصطلاحات و لغات انگلیسی استفاده شده بنابراین برای درک درست آنها دانستن این زبان الزامی است.
  • زبان اینترنت: می‌توان گفت اکثر محتوای موجود در اینترنت به زبان انگلیسی است، برای برقراری ارتباط در دنیای اینترنت باید به انگلیسی مسلط باشید.
  • مهاجرت تحصیلی: اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، با یادگیری انگلیسی خیلی سریع تر به این هدف خواهید رسید.
  • مهاجرت کاری: اگر درستان تمام شده است و می خواهید برای پیدا کردن کار به خارج از کشور بروید، انگلیسی این مسیر را برای شما کوتاه تر می کند.
  • نمره بالا در مدرسه: اگر به دنبال گرفتن بالاترین نمره در انگلیسی مدرسه هستید، همین تابستان بهترین فرصت رسیدن به این هدف است.
  • فیلم و سریال: همه در تابستان فیلم و سریال تماشا می کنند. اگر می خواهد دیگر زیرنویس ها و دوبله ها دست از سر شما بردارند، شروع یادگیری انگلیسی می تواند این کار را برای شما بکند.

یادگیری زبان انگلیسی با دوره های آموزشی

gg

یکی از راه های محبوب و پرطرفدار یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از پکیج ها و دوره های آموزشی است. به این دلیل که در این دوره ها، شما می توانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به هیچ منبع دیگری، از یادگیری انگلیسی لذت ببرید.

در صفحه آموزش زبان انگلیسی مجموعه لینگوجو، تمامی دوره هایی که برای یادگیری انگلیسی لازم دارید، برای شما فراهم شده است. شما با استفاده از دوره های آموزشی لینگوجو، می توانید در هرکجا که باشید و در هر زمانی، شروع به فراگیری انگلیسی کرده و در محیطی جذاب، این زبان را یاد بگیرید.

کلاس های آنلاین چی؟!

 

اگر در طی فرآیند یادگیری انگلیسی با دوره های آموزشی، به مشکلی برخوردید، یا سوالی برای شما پیش آمد، جای هیچگونه نگرانی نیست. کلاس های آنلاین یادگیری زبان انگلیسی، دقیقا به همین دلیل طراحی شده اند. به دلیل آن که شرکت در کلاس های حضوری، هزینه و وقت زیادی از شما می گیرد، بهترین جایگزین، همین کلاس های آنلاین می باشند.

در کلاس آنلاین زبان انگلیسی لینگوجو که مناسب کودکان و بزرگسالان می باشد، می توانید تمامی اشکالات خود را با اساتید حرفه ای و باتجربه در میان گذاشته و آنها را برطرف کنید. اگر به تمرین های بیشتری برای تقویت مهارت های خود مثل مکالمه انگلیسی نیز نیاز داشتید، می توانید با استفاده از همین کلاس ها، تمامی نیازهای خود را در سریع ترین زمان برطرف کنید.

چه نتیجه ای میگیریم؟!

لینگوجو در جواب به سوال نوجوان و دانش آموزان که "در سه ماه تعطیلی تابستان چه کنیم؟"، دوره های آموزشی و کلاس های آنلاین انگلیسی را طراحی کرده است، تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، این زبان را با تمامی نکات و مهارت هایش، فرا بگیرید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2re75z