سه‌شنبه 05 تیر 1403 - 25 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 08:51
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 123590

مشکل بزرگ استقلال و جواد نکونام | سازمان لیگ دست بردار آبی ها نیست

استقلال با وجود حل کردن ماجرای مهاجم آرژانتینی خود همچنان با یک دردسر دیگر دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش رصد ورزشی : با درخواست جواد نکونام سرمربی استقلال مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار استقلال با هوادار شده بودند؛ این مساله اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش استقلال از اردن به ایران برگشتند ، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی ستاره استقلال چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه اما خستگی سفر در بدن آنها مشهود بود.


با فضایی که جواد نکونام ایجاد کرد و حرکتی که بازیکنان استقلال انجام دادند، داستان سقف بودجه برای گوستاوو بلانکو حل شد و این مهاجم آرژانتینی توانست قراردادش را ثبت کند به این ترتیب یکی از بزرگترین دغدغه‌های استقلالی‌ها مرتفع شد اما هنوز مربی این تیم بابت قراردادش مشکل دارد.

مهدی هاشمی‌نسب دقیقاً ساعاتی قبل از اولین بازی استقلال در این فصل به جمع اعضای کادر فنی استقلال اضافه شد اما با توجه به ماجرای سقف بودجه، برای ثبت قراردادش مشکل داشت و حتی این بحث مطرح شد که رقم قرارداد او را ۵۰ میلیون تومان ثبت کرده‌اند! اتفاقی که اصلاً با قواعد فوتبال حرفه‌ای جور در نمی‌آید.

البته هاشمی‌نسب حرفی از پول نزده و در تمام این روزها پای کار ایستاده است اما مدیران باشگاه تاکید دارند که باید هرچه سریع‌تر قضیه قرارداد او مرتفع شود چون خودش با صراحت اعلام کرد در هفته‌های قبل نیز به واسطه احترامی که به او گذاشتند، اجازه حضور روی نیمکت استقلال را برایش صادر کردند.

البته اینطور که شنیدیم، با وجود حل شدن داستان بلانکو، مشکل هاشمی نسب هنوز مرتفع نشده و همچنان به قوت خودش باقی مانده است. حالا باید دید طی یک هفته آتی و تا قبل از بازی پنجشنبه مقابل شمس آذر داستان حل می‌شود یا اینکه...


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rg65m