سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/09 08:45
یحیی گل محمدی | پرسپولیس
کد خبر: 123766

اتفاقی که یحیی گل محمدی را شوکه کرد | سرمربی پرسپولیس به سیم آخر زد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از خبر احضارش به کمیته اخلاق توسط خبرنگاران مطلع شد و این موضوع برایش عجیب بود.

به گزارش رصدورزشی : یحیی گل محمدی پس از تساوی به سیم آخر زد. چند وقت پیش بود که تیم یحیی گل محمدی به علت برعهده گرفتن مالیات گئورگی گولسیانی و قرارداد این ستاره یحیی گل محمدی نقره داغ شدند و با حکم کمیته انضباطی یک امتیاز از تیم یحیی گل محمدی کسر شد. تیم یحیی گل محمدی الان دوم است.

یحیی که ساعتی پیش برای حضور در مراسم بدرقه تیم ملی نوجوانان عازم مرکز ملی فوتبال شده بود، در حین خروج یکی از خبرنگاران خبر احضارش به کمیته اخلاق بابت اظهاراتش پس از بازی با ملوان خطاب به خانی عضو هیئت مدیره استقلال را به او انتقال داد.

یحیی در واکنش به این سوال که به کمیته اخلاق دعوت شده، دستش را به سینه زد و با تعجب گفت: من؟!بابت چی؟! کمیته اخلاق؟! خانی؟! 

در ادامه و در حالی که سرمربی پرسپولیس در حال طی کردن مسیر 2،3 دقیقه‌ای سالن مرکز ملی فوتبال تا پارکینگ بود، به او توضیح دادند که او به همراه خانی روز 15 آبان ماه به کمیته اخلاق دعوت شده اند و تاکید کردند این یعنی یک روز پیش از بازی با استقلال تاجیسکتان در بازی برگشت لیگ قهرمانان که باید در تاجیکستان برگزار شود.

او در ادامه پس از اینکه تعجبش کمی فرو نشست، گفت:«اول باید او دعوت می‌شد بعد من. اگر او خلافی کرده باید او اول دعوت می‌شد. صحبت خاصی ندارم.» 

سرمربی پرسپولیس سپس در واکنش به این موضوع که دلیل حواشی زیاد این فصل را قانون جدید سقف قرارداد می‌داند یا خیر، بار دیگر به به موضوع خانی بازگشت:« هیئت مدیره نباید درباره مربی تیم رقیب اینطوری صحبت کند. الان من نمی‌دانم چرا کمیته اخلاق تازه یادش افتاده. او باید بعد از صحبت‌هایش دعوت می‌شد.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rg6n6