سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/02 10:00
کد خبر: 5090

مصدومیت همزمان 2 مدافع استقلال!

مصدومیت جدی، شبیه به هم و همزمان دو مدافع میانی آبی پوشان نگرانی بزرگ و یکی از دغدغه‌های اصلی این روزهای فرهاد مجیدی است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از مهر: مصدومیت جدی، شبیه به هم و همزمان دو مدافع میانی آبی پوشان نگرانی بزرگ و یکی از دغدغه‌های اصلی این روزهای فرهاد مجیدی است.

ظاهرا مصدومیت عارف غلامی مدافع میانی و جوان تیم استقلال که در جریان دیدار تدارکاتی مقابل داماش از ناحیه همسترینگ آسیب دید، بیش از آنچه انتظار می‌رفت جدی است و دوره درمان او قدری طولانی خواهد بود.

پزشکان استقلال دوری دو تا سه هفته‌ای این بازیکن را تایید کرده‌اند و حتی ممکن است زمان بازگشت وی به میدان بیشتر از این هم طول بکشد.

استقلالی‌ها در حالی غلامی را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داده اند که پیش از این سیاوش یزدانی یکی دیگر از مدافعان میانی خود را به همین دلیل از دست داده بودند. یزدانی که ۹ آذر و در جریان دیدار مقابل سپاهان از ناحیه همسترینگ آسیب دید، هنوز شرایط بازگشت به تمرین را پیدا نکرده است.

آسیب دیدگی همزمان این دو مدافع میانی نگرانی بزرگ و دغدغه اصلی این روزهای فرهاد مجیدی است. اگر قرار باشد مجیدی هم مثل استراماچونی تیمش را با استفاده از ۳ مدافع میانی آرایش کند (که ظاهرا اینگونه است)، برای اولین بازی‌های پیش رو با کمبود مدافع میانی باتجربه مواجه خواهد شد. به خصوص که او در اولین بازی‌اش در لیگ برتر امکان استفاده از محمد دانشگر را هم به دلیل محرومیت نخواهد داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rgnb3