چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/17 08:18
وحید امیری | یحیی گل محمدی | پرسپولیس
کد خبر: 124266

بلایی که یحیی گل محمدی سر ستاره پرسپولیس آورد | ستاره ملی پوش پرسپولیس لیگ را از دست داد؟

در اخبار پایانی هفته گذشته عنوان شد که وحید امیری به لحاظ بدنی آماده نیست اما در دوشنبه به میدان رفت.

به گزارش رصد ورزشی : وحید امیری ستاره پرسپولیس به عنوان یار تعویضی وارد بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان شد و پس از تنها چند دقیقه به خاطر مصدومیت از زمین خارج شد . در اخبار پایانی هفته گذشته عنوان شد که وحید امیری به لحاظ بدنی آماده نیست اما در دوشنبه به میدان رفت. از جمله اتفاقات غافلگیر کننده بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان حضور وحید امیری در ترکیب پرسپولیس بود.

بازیکنی که از شهریور ماه مشغول انجام تمرینات فیزیوتراپی و پزشکی بود پس از یک دوره طولانی مصدومیت (از تاریخ ۲۸ شهریور و دیدار با النصر) از حدود ۱۰ روز پیش به تمرینات سبک کنار تیم پرسپولیس مشغول شد.

شرایط امیری به گونه‌ای بود که همچنان کادر فنی این تیم اطمینان خاطری برای همراه کردن او جهت رویارویی مقابل استقلال تاجیکستان نداشتند اما آزمایش ام آر آی و عکسبرداری از ناحیه آسیب دیده همسترینگ این امید را در دل گل‌محمدی ایجاد کرد که وحید امیری توانایی همراهی پرسپولیس را دارد.

در همین خصوص برخی از کارشناسان فوتبالی هشدار داده بودند که امیری به لحاظ بدنی آماده نیست و شاید بهتر باشد برای مدتی به انجام تمرینات بدنسازی مشغول شده و سپس به میادین برگردد!

اما اینکه چه کسی تایید کرد که وحید امیری می‌تواند مقابل استقلال تاجیکستان به میدان برود مشخص نیست اما بدون شک در هر تیمی تصمیم گیرنده نهایی تنها یک نفر و آن هم سرمربی تیم است ولی باید دید اطلاعاتی که درباره شرایط این بازیکن به گل‌محمدی داده شده چه بوده که ترجیح داد او را در دقایق بحرانی تیمش در دوشنبه به میدان بفرستد.

به نظر می رسد کادر پزشکی و فنی تیم پرسپولیس در ارتباط با بازگشت وحید امیری به میدان از این نظر دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند چرا که این بازیکن درست ۴۹ روز از میادین فوتبال دور بوده و در شرایط آمادگی لازم به میدان برنگشت.

آخرین اخبار رسیده از اردوی تیم پرسپولیس حاکی از آن است که شرایط وحید امیری به گونه‌ای است که احتمالاً با کمی استراحت و فیزیوتراپی می‌تواند ظرف دو هفته آینده تا پیش از دیدار مقابل النصر عربستان شرایط عادی خودش را به دست بیاورد، اما بدون شک این بازیکن ملی پوش قادر به همراهی شاگردان امیر قلعه نویی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ کنگ و ازبکستان نخواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rgxky