چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/23 14:07
کد خبر: 6718

بدهی استقلال به مرتضی تبریزی مشخص شد!

مرتضی تبریزی در حالی به یکی از ضعیف ترین بازیکنان استقلال تبدیل شده که این باشگاه باید یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان به او پرداخت کند.

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛ عملکرد مرتضی تبریزی مقابل الشرطه استقلالی ها را ناامید تر کرد تا اعتراض هواداران این تیم در فضای مجازی به شکل گسترده تری علیه این بازیکن صورت بگیرد. با این حال نکته قابل توجه این است که باشگاه استقلال علیرغم عملکرد ضعیفی که مرتضی تبریزی دارد، باید مبلغ یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان به او پرداخت کند.

قرارداد تبریزی با استقلال دو میلیارد تومان بوده که باشگاه استقلال برای نیم فصل دوم باید به او یک میلیارد تومان پول پرداخت می کرده است. این بازیکن حدود چهارصد میلیون تومان هم از نیم فصل اول از استقلال طلب دارد که با این حساب استقلال باید حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان باید به تبریزی کم فروغ پرداخت کند. نکته قابل اهمیت این که تبریزی در نیم فصل از چند تیم پیشنهاد داشت و جدایی او از استقلال می توانست حداقل مانع این زیان مالی شود تا استقلالی ها حداقل مجبور به پرداخت یک میلیارد در نیم فصل دوم نشوند اما با این حال فرهاد مجیدی و البته سلطانی در روز پایانی نقل و انتقالات مخالفت خود را با جدایی تبریزی اعلام کردند تا این بازیکن در جمع آبی ها ماندنی شود. این اتفاق احتمالا به دلیل کمبود مهاجم در استقلال اتفاق افتاده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rjv63