جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/01 16:04
کد خبر: 3266

واکنش فرشید اسماعیلی به درگیری در رختکن استقلال + عکس

​هافبک شماره 8 استقلال نسبت به اتفاق های بازی با ماشین سازی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از ورزش سه: در پایان بازی استقلال و ماشین سازی اتفاق عجیبی در رختکن رخ داد که البته خبر آن از دید رسانه ها پنهان نماند و این خبر خیلی زود رسانه ای شد.

 

 

فرشید اسماعیلی در واکنش به این اتفاق ها در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

*در پنج فصلی که با افتخار پیراهن مقدس استقلال را پوشیده‌ام، هیچ فصلی به اندازه امسال تیم ما متحد، منضبط و یک‌دست نبوده. همه باهم دوست هستیم و اگر سو تفاهمی هم بوده، با گفتگو حلش کردیم. در سخت‌ترین روزها که مشکلاتی بین باشگاه و آقای استراماچونی پیش آمد و تیم ما بدون سرمربی شد، اگر اتحاد اعضای تیم نبود، شرایط بدی رقم می‌خورد اما ما این روزها را هم گذراندیم. پس از بازی با ماشین‌سازی جر و بحث‌هایی در رختکن شکل گرفت که همان شب همه کدورت‌ها برطرف شد. البته بعضی رسانه‌ها متاسفانه اخبار دروغی از رختکن ما منتشر کردند که به خوبی می‌دانم شیطنت چه کسانی بوده! نوشتند که با میلیچ درگیر شدم یا کسی را زدم که همه این خبرها دروغ است و از طریق وکیلم علیه منتشر‌کننده‌های این اخبار شکایت خواهم کرد.

*به عنوان یک عضو کوچک از خانواده بزرگ استقلال فکر می‌کنم جای درست و کم ایراد باشگاه در شرایطی فعلی همین مجموعه تیمی ماست.

*کاش متوجه باشند که بعضی رفتارها و شیطنت‌ها نسبت به این تیم حکایت همین ضرب المثل است: «آمد اَبرویش را درست کند، چشمش را هم کور کرد»

اسماعیلی همچنین عکس خودش را با هروویه میلیچ استوری کرد تا نشان بدهد مشکلی با این بازیکن ندارد.

فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت بازی با ماشین سازی و شاهین بوشهر را از دست داد اما او می تواند از شروع دورجدید تمرینات به تمرینات برگردد و خود را آماده بازی های پیشرو کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rorb2