چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/30 17:21
محمد عمری
کد خبر: 127590

آخر و عاقبت محمد عمری در پرسپولیس | شکایت کشی جدید در فوتبال ایران

حواشی جدیدی بر سر جدایی محمد عمری از پرسپولیس به وجود آمده است.

به گزارش رصدورزشی - محمد عمری از پرسپولیس جدا شده است. محمد عمری شرایط خوبی در پرسپولیس برای خود نمی دید. محمد عمری اعتقاد داشت باید زودتر به خدمت سربازی برود. اما پرسپولیس مخالف جدایی محمد عمری بود. محمد عمری اما اصرار به جدایی دارد. 

به گزارش ایرنا،  پس از غیبت محمد عمری، مهاجم پرسپولیس در دور جدید تمرینات این تیم، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این بازیکن با این تیم قرارداد بلندمدت دارد و همچنین یکی از باشگاه‌های نظامی قصد دارد با سرباز شدن وی، این بازیکن را به خدمت بگیرد.

عمری، در این ارتباط نشستی با رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس برگزار کرد. پس از صحبت‌هایی که در این جلسه مطرح شد، عمری اعلام کرد که تصمیم دارد به همکاری با سرخپوشان که پارسال به همراه آنها سه جام قهرمانی را بالای سر برد، ادامه دهد.

باشگاه پرسپولیس در شرایطی خبر از توافق با عمری داد که این بازیکن بار دیگر در تمرینات این تیم حاضر نشد و دفترچه خدمت عمومی خود را به سازمان نظام وظیفه ارسال کرد. بدین‌ترتیب این بازیکن از جمع سرخ‌پوشان جدا شد و همچون میلاد سرلک برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم ملوان بندر انزلی خواهد شد.

با توجه به اینکه عمری همچنان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و طبق مجوزهای صادره می‌توانست تا پایان فصل در این تیم بازی کند، این باشگاه به‌زودی از این بازیکن شکایت خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rpodz