یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/15 08:03
مهدی طارمی | پورتور
کد خبر: 122121

غول های بزرگ اروپایی به دنبال مهدی طارمی | جنگ بزرگ بر سر خرید ستاره تیم ملی

دو باشگاه بزرگ شهر میلان بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی پورتو امتحان خواهند کرد.

مهدی طارمی مورد توجه باشگاه‌های بزرگی همچون میلان، اینتر و تاتنهام قرار داشت اما مهدی طارمی در پورتو ماندنی شد مهدی طارمی سال پایانی قراردادش را با این باشگاه پرتغالی سپری می‌کند. شایعات اما درباره آینده حرفه‌ای مهدی طارمی مهاجم ایرانی همچنان در رسانه‌های اروپایی ادامه دارد مهدی طارمی به کدام تیم می رود؟.

آنتونیو ویتیلو خبرنگار ایتالیایی که با روزنامه «کوریره دلو اسپورت» و پایگاه خبری «توتو مرکاتو وب» همکاری دارد، گزارش داد که باشگاه میلان در تابستان ۲۰۲۴ تلاش خواهد کرد تا مهدی طارمی را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. میلان تابستان هم مذاکرات فشرده‌ای با پورتو و ماشین گلزنی این تیم داشت، اما در نهایت مذاکرات طرفین به نتیجه نرسید و طارمی در پورتو ماندنی شد.

پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا نیز مدعی شد؛ باشگاه اینتر ممکن است به دلیل مصدومیت مارکو آرنائوتوویچ وارد رقابت با میلان برای جذب طارمی ۳۱ ساله شود. اینتر در تلاش است در ماه ژانویه شانس خود را برای به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی امتحان کند و انتظار می‌رود پورتو با دریافت ۱۰ میلیون یورو با جدایی او موافقت کند.

طارمی ۳۱ ساله که فصل جاری را خیلی خوب شروع نکرده و در ۱۰ بازی تنها موفق به ثمر رساندن دو گل برای پورتو شده، تاکنون در ۱۵۷ بازی برای این تیم پرتغالی آمار ۸۲ گل زده و ۵۰ پاس گل را از خود برجای گذاشته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2xg57p