سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/17 05:24
ناامیدی استراماچونی از گزینه‌های داخلی؛
کد خبر: 2445

خرید خارجی استقلال مشخص شد

مدیرعامل باشگاه استقلال صراحتا از جذب یک مهاجم خارجی در پنجره زمستانی با خواست سرمربی ایتالیایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه ؛  بعد از درخشش خوبی که شیخ دیاباته و هروه میلیچ دو خرید خارجی استقلال  در تابستان از خود نشان دادند حالا این باشگاه خودش را برای اضافه کردن سومین نام خارجی به فهرست بازیکنان تا قبل از ورود به بازی های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا می کند.

در شرایطی که طی روزها و هفته های گذشته گمانه زنی هایی در خصوص احتمال اضافه شدن یکی دو گزینه داخلی به فهرست بازیکنان استقلال به گوش می رسد این گونه به نظر می رسد که آندره آ استراماچونی با ناامیدی از این گزینه ها اولویت خود را روی اضافه کردن یک بازیکن خارجی دیگر با تمام محدودیت های موجود کرده است.

24


بنا به صحبت های امیرحسین فتحی این باشگاه در صدد اضافه کردن یک مهاجم خارجی برای تقویت ساختار تهاجمی خود به درخواست استراماچونی است. فتحی با تایید این موضوع گفت:« هم دیاباته هم میلیچ با خواست مستقیم استراماچونی و تایید این مربی استقلالی شدند و خوشحالیم که خریدهای خوبی از آب در آمدند .الان هم با نظر ایشان که ترجیح‌شان بازیکن خارجی است بازیکن به تیم اضافه خواهد شد و گزینه هایی نیز مد نظر داریم».
فتحی با اشاره به این که مشکلات مالی نمی تواند در این هدف تاثیرگذار باشد این خبر را به هواداران داد که باشگاه بنا به خواسته و پیشنهاد استراماچونی قطعا خریدهای مناسبی را انجام خواهد داد. مدیرعامل استقلال بدون این که اشاره به گزینه های باشگاه داشته باشد مدعی شد بازیکنی که خریداری می شود در سطحی خواهد بود که از همان ابتدای ورود به ترکیب اصلی اضافه و سطح کیفی تیم را بالا ببرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2xklz4