پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/15 05:11
کد خبر: 745

مدافع استقلال: لقب کاناوارو کارم را سخت‌تر می‌کند

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: استراماچونی همیشه من را با لقب کاناوارو در تمرینات صدا می‌زند که این موضوع کارم را سخت‌تر می‌کند.
به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از جام نیوز: عارف غلامی بعد از پیروزی ۵ بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال درباره استعفای استراماچونی اظهار داشت: صحبت‌های او را نشنیده‌ام، چون تازه از رختکن آمدم باید به صحبت‌های سرمربی تیم احترام گذاشت. حتماً شرایطی را با باشگاه در میان گذاشته که به نفع تیم باشد. حتماً مشکلات را گفته است و امیدواریم هرچه زودتر مشکلات حل شود.

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx


وی در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی بزرگسالان صحبتی شده است یا نه، گفت: حضور هاشمیان در بازی امروز و توجه ویلموتس به بازی‌های لیگ نگاه خوبی است من هم این موضوع را شنیده‌ام، بین تیم امید و بزرگسالان هستم. شرایط تیم امید هم خیلی مهم است برای صعود به المپیک نیازمند همدلی هستیم.


بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اگر قرار است اتفاقی درباره حضورم در تیم ملی رخ دهد مربیان تیم ملی اعلام خواهند کرد. من هم شنیده‌ام و احتمالش هم زیاد است، اما در خدمت تیم ملی امید هستم هرچند آرزوی هر بازیکنی از جمله من بازی کردن برای تیم ملی بزرگسالان کشورش است من هم مستثنی نیستم. تلاش می‌کنیم با اتحاد و همدلی تیم امید را المپیکی کنیم.


غلامی در پاسخ به این سؤال که شنیده می‌شود استراماچونی لقب کاناوارو را به او داده است، گفت: بله، همیشه این لقب را به من می‌گوید من هم، چون این بازیکن را دوست دارم استقبال می‌کنم. استراماچونی اخیراً این لقب را به من داده است که کار من را سخت‌تر می‌کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2xqxq4