سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/04 06:52
رضا میرزایی | استقلال
کد خبر: 125249

نکونام نام یک ستاره را از فهرست استقلال خارج کرد | این ستاره با تبصره خاص استقلالی می‌شود!

بازیکنی که نامش از فهرست نفرات استقلال خارج شده، با استفاده از یک تبصره خاص دوباره به این تیم باز می‌گردد.

به گزارش رصد ورزشی : رضا میرزایی ستاره استقلال که مصدوم است حال این بازیکن استقلال به لیست استقلال باز می‌گردد یا خیر؟! این سؤالی است که هنوز هم برای این بازیکن استقلال حل نشده باقی مانده و هافبک-مهاجم مورد علاقه ریکاردو ساپینتو هنوز به طور قطعی نمی‌داند که نامش در نیم‌فصل دوم به فهرست استقلال اضافه خواهد شد یا خیر؟!

مصدومیت رضا میرزایی در بهار امسال موجب شد این بازیکن پای خود را به تیغ جراحی بسپارد و از همراهی آبی‌پوشان در نیم فصل اول لیگ بیست و سوم محروم شود به همین خاطر باشگاه استقلال هم در تصمیمی مرسوم نام میرزایی را از فهرست بازیکنان خودش خط زد و او را از لیست کنار گذاشت تا بتواند به جای این مهره آسیب دیده، یک بازیکن جدید به خدمت بگیرد.

البته جواد نکونام میرزایی را فراموش نکرده است و خود رضا هم چندی قبل در مصاحبه‌اش اعلام کرد که سرمربی استقلال جویای احوال اوست و به همین خاطر مشخص شده که استقلالی‌ها قصد دارند در نیم فصل دوم دوباره از وجودش استفاده کنند اما نکته اینجاست که او را چگونه وارد لیست خواهند کرد؟ اینطور که مسئولان باشگاه استقلال می‌گویند، به احتمال فراوان سازمان لیگ بابت نیم فصل دوم و مهلت نقل و انتقالات زمستانی یک تبصره تحت عنوان متمم سقف بودجه مد نظر قرار خواهد داد تا تیم‌ها بتوانند با استفاده از آن یک یا دو بازیکن جذب کنند. استقلال هم دقیقا با استفاده از همین تبصره خاص زمینه برای بازگرداندن رضا میرزایی را فراهم می‌کند و دستمزدی که برای او مدنظر گرفته خواهد شد موجب عبور استقلال از سقف بودجه و ایجاد مشکلات جدید نمی‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/369e57