چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/26 03:15
کد خبر: 6825

الاهلی با بحران کمبود مهاجم مقابل استقلال ایران

باشگاه عربستانی با وجود تمام ریخت و پاش های نقل و انتقالاتی حالا با بحران کمبود مهاجم به مصاف نماینده ایران خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه: اوضاع بحرانی اردوی الاهلی دستخوش مصدومیت های طولانی مدت ستاره های خارجی هم شد تا این تیم در آستانه مصاف حساس با استقلال ایران شرایطی غیرمنتظره به خصوص در ساختار تهاجمی خود را تجربه کند.

 

شکست 2-0 شب گذشته در هفته بیست و چهارم لیگ عربستان مقابل الوحده در شرایطی اوضاع الاهلی را بیشتر از قبل نابسامان کرد که غیبت مهره های کلیدی در خط حمله مزید برعلت شد تا نگرانی ها برای مصاف دوشنبه شب با استقلال ایران در شهر کویت بیشتر از قبل شود.

 

روزنامه عکاظ چاپ ریاض نوشت:« نه تنها عمر السومه به تمرینات گروهی الاهلی بازنگشت بلکه یوسف بلایلی دیگر مهاجم خارجی از الجزایر هم گریبانگیر مصدومیتی غیزمنتظره برابر الوحده امارات در هفته اول ACL2020 شد تا الاهلی بدون مهاجم تخصصی خود رابرای بازی با استقلال ایران آماده کند».

به نوشته این روزنامه عمر السومه هنوز مجوز بازگشت به تمرینات گروهی را دریافت نکرده است ضمن این که تلاش پزشکان برای رسیدن یوسف بلایلی برای بازی با استقلال هم نتیجه ای در پی نداشت تا الاهلی در غیاب دو ستاره کلیدی خط حمله با بحرانی عجیب راهی کویت و دیدار حساس و سرنوشت ساز با استقلال ایران شود.

عمر السومه از سه هفته قبل با آسیب دیدگی روبرو شد که تلاش ها برای آماده سازی او برای حضور در ترکیب به نتیجه ای نرسیده تا جایی که گفته می شود اگر امروز به تمرینات گروهی نرسد نامش از فهرست مسافران به کویت و بازی با استقلال خارج خواهد شد.

یوسف بلایلی ستاره گران قیمت و الجزایری هم با مشکلی مشابه با عمر السومه برای بازی با استقلال روبرو شده است تا بحران خط حمله بدجوری گریبانگیر نماینده سعودی ها در بازی هفته دوم ACL مقابل استقلال ایران شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36rn93