جمعه 01 تیر 1403 - 21 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/10 16:00
کد خبر: 3828

فرهاد مجیدی به ایران برگشت؛ خبری در راه است؟!

فرهاد مجیدی که هفته قبل گفته بود به خاطر شرایط تیم و خواست هواداران از پذیرش هدایت استقلال سر باز زده و سپس اعلام شد برای طی کردن یک دوره مربیگری عازم پاریس شده است، در کمتر از چهار روز به تهران برگشت.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبرانلاین؛  فرهاد مجیدی شب گذشته در فرودگاه پاریس سوار بر پرواز تهران شد و به ایران بازگشت. مشخص نیست که دوره مربیگری او یک ورکشاپ کوتاه مدت بوده یا اساسا خبر حضورش در دوره مربیگری صحت نداشته است. تقریبا سال‌هاست درباره دوره‌های مربیگری که مجیدی می‌رود، خبر‌های بسیاری منتشر شده، اما سال قبل به او ایراد گرفته شد که مدرک A آسیا که ارائه کرده برای فعالیت در مقام سرمربی تیم لیگ برتری کفایت نمی‌کند. از آن زمان او هنوز موفق به طی دوره طولانی پروفشنال نشده است و این دوره‌های کوتاه مدت اگر برگزار هم شده باشند آن نقص را برطرف نمی‌کند.

86

مجیدی پس از اینکه هفته قبل و با بن بست در مذاکرات استقلال و استراماچونی برای ساعاتی به شکل غیر رسمی به عنوان مربی استقلال معرفی شد، با فشار هواداران اعلام کرد او هم دوست دارد استراماچونی به کارش در این تیم ادامه دهد، اما بعد از سه روز مذاکرات پیچیده در قطر هنوز خبر نهایی درباره بازگشت استراماچونی به تهران اعلام نشده و شرایط در این زمینه مشخص نیست.

85

استقلال لیست آسیایی اش را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده و حالا دست شان برای تغییرات خیلی هم باز نیست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3965x3