پنج‌شنبه 03 خرداد 1403 - 23 May 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/19 12:35
کد خبر: 2604

استقلال برای بردن الریان انگیزه فراوانی دارد

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بازیکنان استقلال برای این جدال انگیزه زیادی دارند و می‌خواهند همچون بازی با الکویت به پیروزی رسیده و راهی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شوند.

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛ «اسماعیل‌ خلیل‌زاده» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران درباره بازی استقلال و الریان قطر در مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی را مقابل نماینده قطر پیش رو داریم زیرا الریان حریف سرسخت و قدرتمندی است.

وی افزود: بازیکنان استقلال برای این جدال انگیزه زیادی دارند و می‌خواهند همچون بازی با الکویت به پیروزی رسیده و راهی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شوند.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: پیش‌بینی من این است استقلال با نمایش خوب و قدرتمندانه الریان قطر را شکست خواهد داد.

خلیل‌زاده درباره اینکه ۲ بازیکن استقلال پیش از سفر به قطر، تهدید کرده بودند که تیم را همراهی نخواهند کرد، اعلام کرد: قرارداد یکی از بازیکنان ایراد داشت و باشگاه استقلال در انعقاد آن مرتکب اشتباه شده بود و در نتیجه دستگاه‌های نظارتی جلوی پرداخت را گرفته بود. وقتی با این بازیکن حرف زدیم، متوجه شدیم او  واقعا طلبکار است. برای دستگاه‌های نظارتی نامه نوشتیم تا مشکل این بازیکن حل شود و بحث تهدید در کار نبود.

11

وی در واکنش به مصاحبه تند فرهاد مجیدی که علیه مدیریت باشگاه استقلال انجام داده بود اظهار داشت: مصاحبه فرهاد مجیدی را خواندم اما مطلب خاصی در آن نبود و به طور حتم پس از بازی با الریان قطر توضیحاتی را خواهم داد. موضعی نسبت به حرف‌های وی ندارم و او را مثل برادرم دوست دارم.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: در حال حاضر تمرکز مجموعه استقلال بازی با الریان است تا از این جدال سربلند خارج شویم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/397xx4