چهارشنبه 02 خرداد 1403 - 22 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/24 06:54
پرسپولیس | علیرضا بیرانوند
کد خبر: 124628

خبری جنجالی از اردوی پرسپولیس رسید | ماجرای درگیری در تیم یحیی به خاطر یک مورد خاص

بیرانوند در بازی مقابل استقلال تاجیکستان و سپاهان بازوبند کاپیتانی را به وحید امیری و امید عالیشاه نداد.

پرسپولیس این روزها اوضاع خوبی ندارد و حال شایعه هایی جدید از پرسپولیس به گوش می رسد در فصل جاری پرسپولیس بازی‌های زیادی داشته که وحید امیری و امید عالیشاه به دلایل مختلف در ترکیب اصلی نبوده‌اند و از این رو علیرضا بیرانوند بازوبند را بر بازو بسته است اما در بازی برگشت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان وحید امیری بعد از مدت‌ها فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و وقتی قصد ورود به میدان را داشت همه منتظر بودند بیرانوند گلر پرسپولیس سمت وی رفته و بازوبند را به او دهد که این اتفاق رخ نداد.

بعد از بازی هم همه چیز تحت تاثیر مصدومیت دوباره امیری قرار گرفت و بازیکنان سعی کردند به این بازیکن دلداری دهند. در این میان خود بیرانوند هم که رابطه خیلی صمیمی با امیری دارد سخت پیگیر وضعیت او بود. البته اعضای تیم همه حواس‌شان بود که بیرو بازوبند را به امیری نداده است. این اتفاق در بازی با سپاهان به شکل دیگری تکرار شد. این بار امید عالیشاه در دقایق پایانی به زمین آمد و دوباره بیرانوند تصمیم گرفت توجهی به این مساله نکرده و بازوبند را حفظ کند اما عالیشاه در جریان بازی سمت او رفته و بازوبند را گرفت.

در پایان مسابقه نیز امید نزد علی بیرو گلایه می‌کند که چرا موقع تعویض بازوبند را به او نداده است که بیرانوند مدعی می‌شود یادش رفته است. اما همبازیان بیرانوند می‌دانند که او علاقه زیادی دارد تا نقش کاپیتان را در تیم ایفا کند درحالی‌که امید عالیشاه و سروش رفیعی هم شدیدا علاقه‌مند به این کار هستند. شاید به‌خاطر همین است که آنها و مخصوصا بیرو و سروش در پایان هر بازی سعی می‌کنند مقابل دوربین‌های تلویزیونی قرار گرفته و درمورد مسائل مختلف پاسخگوی سوالات باشند.

واقعیت امر این است که این روزها جای خالی بازیکنانی مثل مرتضی پورعلی‌گنجی و وحید امیری بیشتر از هر زمان دیگری در رختکن سرخپوشان احساس می‌شود چون این دو بازیکن اکثر مواقع جو رختکن تیم‌شان را آرام کرده و صحبت‌های ‌انگیزشی خوبی را با همبازیان‌شان داشتند. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39dwoq