جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
تاریخ انتشار: 1399/05/23 03:30
کد خبر: 11376

فیلم کنایه سنگین سپاهانی ها به پنالتی های مشکوک استقلال + سند

شایان مصلح ، بازیکن جنجالی و خبرساز این روز های تیم فوتبال سپاهان درباره پنالتی که در دیدار با استقلال در رقابت های جام حذفی به حریف داد توضیحاتی داد.

بعد از آنکه مشخص شد پرسپولیس و استقلال باید در نیمه نهایی جام حذفی دربی پایتخت را برگزار کرد، حواشی زیادی ایجاد شد. صحبت هایی که افشین پیروانی در مراسم قرعه کشی درباره داوری زد و واکنش سعید رمضانی را به همراه داشت، شروع یک جنجال بود .از این رو بازیکنان دو تیم وارد ماجرا شدند و در صفحات خود واکنش هایی داشتند و در نهایت باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای رسمی با اشاره به دربی جنجالی چند سال پیش اتهام دوپینگ را به استقلال در آن مقطع زد.

حالا احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به صورت رسمی به موضوعات مطرح شده واکنش نشان داده است. سعادتمند در جمع خبرنگاران در این خصوص گفت:

«به هر صورت ما استقلال هستیم و پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا محسوب می شویم. با همین پشتوانه با قدرت در مستطیل سبز شرکت می کنیم. دربی هم بازی حساسی است و جذابیت های خاصی برای هواداران دارد.شما می دانید استارت اولیه در تنش های مطرح شده را عزیزان ما در پرسپولیس زدند و من خواهشم این است که کری ها را به صورت سالم و فیرپلی به داخل زمین منتقل کنیم.»

وی ادامه داد:

«اگر قرار است رقابت ها ادامه داشته باشد، باید رفاقت ها ادامه دار باشد. انتظارمان از همه عزیزان چه در باشگاه پرسپولیس و چه در باشگاه خودمان این است که یک رقابت سازنده را در داخل زمین داشته باشیم.»

سعادتمند در پایان افزود:

«شک نکنید باشگاه استقلال با آمادگی کامل در مصاف با پرسپولیس در دربی پایتخت به میدان می رود و منتظر این مسابقه هستیم.»

 

 

منبع: پارس فوتبال

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39lpw3