پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/20 04:58
پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس و استقلال
کد خبر: 122432

جنگ پرسپولیس و استقلال آغاز شد | اتهام بزرگ یک پرسپولیسی به فدراسیون

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اتهام بزرگی را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وارد کرده است و مدعی است نتایج در لیگ مهندس می شود!

حسین خبیریعضو هیئت مدیره پرسپولیس به دنبال کسر یک امتیاز از تیم پرسپولیس و صدرنشینی استقلال گفت:« بحث پرسپولیس با سپاهان فرق می‌کند. سازمان لیگ اطلاعیه داد که آنها از بودجه مصوب بالاتر هستند و مشمول مجازات است ولی اینکه به مالیات یک بازیکن اشاره کنی، امتیاز کم کردن اصلا معنی ندارد. با این احکام غلیه پرسپولیس این شائبه به وجود می‌آید که سازمان لیگ مهندسی می‌کند که یک تیم صدرنشین بشود. پرسپولیس زحمت می‌کشد و به صدر جدول می‌رودو آنوقت یک تیمی با هزاران مشکل و نتایج ضعیفی که می‌گیرد به صدر جدول می‌رود.»

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در حالی این اتهام را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وارد کرده است که در هفته های ابتدایی لیگ برتر اشتباهات داوری سهوا به سود تیم پرسپولیس بود. در بازی با ذوب آهن و در حالی که نتیجه یک بر صفر به سود ذوب آهن بود، پرسپولیس گل آفساید زد و در بازی با گل گهر هم کمک داور گل صحیح گل گهر را قبول نکرد. از سویی کارشناسان داوری تایید کردند در مصاف استقلال – سپاهان داور پیش از اعلام پنالتی به سود تیم سپاهان می بایست به سود استقلال خطا اعلام می کرد.

اتهامات به سازمان لیگ در حالی وارد می شود که در لیگ برتر هم استقلال قهرمان شده است و هم  پرسپولیس و هم سپاهان. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ep6qp
دیدگاه ها


اس اس5 ماه پیش

راست میگه نتایج لیگ مهندسی هست وگرنه الان تیمشون یعنی تیم پیزوری ته جدول بود خخخخخخخخخخخخخخخ