سه‌شنبه 05 تیر 1403 - 25 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/16 00:26
کد خبر: 10257

پدری در خوی دختر 10 ساله خود را خفه کرد + فیلم و تصاویر

پدر حدیث 10 ساله چه انگیزه ای برای قتل دخترش داشت!

پدر حدیث 10 ساله چه انگیزه ای برای قتل دخترش داشت!رومینا اشرقی و ریحانه عامری قربانیانی بودند که بعد از این جنایت در سناریوهای مشابهی به قتل رسیدند و همه سرنوشت های این 3 دختر دردناک و تلخ اشت.

 
 
 
 
 

28 اسفند ماه سال گذشته راز قتل دختری 10 ساله به نام  حدیث  در شهرستان  خوی   آذربایجان غربی  فاش شد.پدر در غیاب مادربچه او را خفه کرد و حالا انگیزه ای را بیان می کند که باورکردنش سخت است چرا که بخاطر بلند کردن صدای تلویزیون توسط دختر یکی یکدانه هیچ پدری دست به قتل نمی زند.

البته نمی توان اقدامات قبلی حسین . الف را نادیده گرفت او قبل از قتل یکبار دیگر نیز سعی کرده بود  حدیث  را با دستانش خفه کند حتی تا دست و پا زدن حدیث پیش رفته بود اما حضور همبازی حدیث در صحنه باعث می شود پدر حدیث را رها کند و بگوید شوخی کردم اما شوخی به این شکل آن هم با دختر 10 ساله باورپذیر نیست!

 

اما اتفاق مهمتر اینکه بررسی های بعد از قتل نشان داده است پدر حدیث از همسایه ای درباره اینکه اگر پدر فرزندش را به قتل برساند مجازاتش چیست؟! سوال پرسیده بود و شنیده بود پدر فرزندکش قصاص نمی شود! دقیقا همان مسیری که گفته می شود پدر رومینا اشرفی هم چنین سوالی کرده است ! 

 

9Gb0rOGxILnM

 

انگیزه پدر در قتل  حدیث  10 سال چیست؟

خودش عصبانیت آنی را انگیزه قتل  حدیث 10 ساله  می داند اما مسیری که رفته است نشان از نقشه قبلی داشته است!اما هیچکس از اختلاف بین دختر و پدر چیزی نگفته است! فقط می ماند عشق موازی پدر به دختری دیگر و اصرار به ازدواج با آن دختر! که مدت ها قبل با او فرار کرده بود!

مادر حدیث می گوید ای کاش  طلاق  گرفته بودم اما نمی خواستم دخترم بدون سایه پدر باشد و حالا پشیمانم!تنها انگیزه متصور اینکه پدر برای رسیدن به معشوقه اش می دانسته شاید بتواند همسرش را طلاق بدهد اما دخترش سد بزرگی برای رسیدن او به آرزویش است و با اطمینان از اینکه اعدام نمی شود حدیث را به قتل رسانده است.

این قتل روز 28 اسفند ماه در خیابان ۲۰ متری جانبازان، نبش کوچه گلستان سوم شهرستان «خوی»، رخ داد و بخاطر کرونا بی صدا ماند و مادر حدیث وقتی دید  رومینا اشرفی  و  ریحانه عامری  حتی  فاطمه برحی  هم قربانی جنایات ممشابهی شده اند قتل دخترش را رسانه ای کرد.

 

QmDNdHNVI1uZ

 

 

پدر جنایتکار حدیث: پشیمانم مجازاتم کنید!

 حسین الف در اعترافات خود بعد از اینکه مسئولیت قتل را  که در آن با کمربند و مانتو دخترش را خفه کرده است بر عهده می‌گیرد می‌گوید که حالا دچار  عذاب وجدان  شده و خواب دخترش را دیده است. او همچنین خواسته که به سزای عملش برسد.»

مادر حدیث اصرار دارد دخترش قربانی هوسرانی های پدرش شده است و اشد مجازات را برای شوهرش می خواهد مجازاتی که در آن نمی تواند در مقام مادر خواستار قصاص شوهرش باشد.

گفته می شود در صورت تصویب قانون جدید پدر در صورت  قتل  فرزندش درست است که به قصاص محکوم نمی شود اما مجازاتش سنگین و در حدود 25 سال خواهد بود.

 

MmXqAcxrGjAB

 

منبع: رکنا 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3g56z4