چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/07/03 08:35
کد خبر: 12533

عمر السومه: در برابر استقلال، آن الاهلی واقعی نبودیم

مهاجم سوری الاهلی معتقد است که تیمش نتوانست آن بازی همیشگی اش را در برابر استقلال انجام دهد.

در دور آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه نخست، استقلال که برای صعود به مرحله بعدی این بازیها نیاز مبرمی به پیروزی داشت، با 3 گل از سد تیم قدرتمند الاهلی عربستان گذاشت و به عنوان تیم دوم این رقابت ها، راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

اما مهاجم سوری الاهلی معتقد است که تیم او نتوانسته آن بازی همیشگی اش را به نمایش بگذارد و غیبت چندین بازیکن در ترکیب این تیم، از عوامل شکست نماینده عربستان در برابر استقلال بوده است.

عمر السومه بازیکن سوری الاهلی بعد از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: ما بازی را بدون هیچ فشار و استرسی انجام دادیم و سرمربی ما به چندین بازیکن اصلی تیم استراحت داد. تعدادی از بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند، در این بازی حضور داشتند و البته این در حالی است که برخی از بازیکنان نیز در پست غیرتخصصی خود بازی کردند.

وی افزود: ما در بازی های آینده تلاش خواهیم کرد تا به مراحل بالاتر برسیم، اما مسابقه بعدی در مرحله حذفی است و در صورت باخت هیچگونه فرصت جبرانی نداریم. ما اگر می خواهیم به دیدار فینال برسیم، باید 3 دیدار را برگزار کنیم و در آنها به پیروزی برسیم. پس باید تمام توانمان را نشان بدهیم.

السومه ادامه داد: این باخت فرصتی برای تصحیح اشتباهات ما بود و سرمربی ما قطعا از این دیدار نکاتی را یادداشت کرده است که باید در کنار هم بنشینیم و به این نکات گوش دهیم. در دیدار با استقلال ما در سطح واقعی خودمان عمل نکردیم و با روشی متفاوت تر از دیدارهای قبلی، در مقابل این تیم ایرانی بازی کردیم. ما باید اشتباهاتمان را اصلاح کنیم تا با صعود به مراحل بالاتر، هوادارنمان را خوشحال کنیم.

 

 

منبع: ورزش سه 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gne94