چهارشنبه 30 خرداد 1403 - 19 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/05 16:46
استقلال | آلومینیوم
کد خبر: 123481

( نتیجه بازی ) نتیجه بازی استقلال و آلومینیوم | خلاصه بازی

تیم استقلال در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر در دیداری خانگی مقابل آلومینیوم با طلسم‌شکنی آرمان رمضانی در گلزنی به یک پیروزی شیرین رسید.

به گزارش رصد ورزشی : تیم استقلال امشب از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم آلومینیوم اراک بود که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

جواد نکونام برای این بازی نفرات زیر را به میدان فرستاد:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ابوالفضل جلالی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، آرش رضاوند، آرمان رمضانی و مهرداد محمدی.

مجتبی حسینی نیز برای مصاف با استقلال از نفرات زیر در ترکیب اصلی آلومینیوم استفاده کرد:

محمد خلیفه، احسان قهاری، مهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، عارف حاجی عیدی، میلاد بدرقه، محمدمهدی لطفی، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن و مرتضی تبریزی.

دوار مسابقه: سید رضا مهدوی.

استقلال در نیمه نخست با در اختیار گرفتن توپ و میدان نمایش بهتری نسبت به حریف از خود نشان داد و شلیک آرمان رمضانی در همان دقایق ابتدایی می‌ٰفت تا آبی‌ها را با یک گل پیش بیاندازد اما گلر آلومینیوم توپ را دفع کرد.  

آبی‌پوشان در ادامه صاحب یک ضربه کرنر شدند مهدی پور بجای ارسال بلند با یک پاس کوتاه سعید مهری را در کنار محوطه جریمه آلومینیوم صاحب توپ کرد و روی ارسال مهری و خروج اشتباه دروازه‌بان آلومنیویوم آرمان رمضانی موفق شد در دقیقه ۳۷ با یک ضربه سر اولین گل خودش در لیگ برتر و اولین گل استقلال مقابل آلومینیوم را به ثمر برساند تا زمینه‌ساز برتری تیم نکونام در نیمه نخست شود.

در نیمه دوم بازی پایاپایی در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۶۱ تیم استقلال روی یک ضدحمله و ارسال بلند مدافع آلومینیوم می‌رفت تا توپ را در اختیار بگیرد اما به یکباره سر خورد و مهرداد محمدی از فرصت استفاده کرد و با دروازه‌بان در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی مهاجم آبی‌ها بجای ضربه به سمت دروازه تصمیم گرفت توپ را به گوستاوو بلانکو که تازه وارد زمین شده بود پاس بدهد اما پاس محمدی به بلانکو نرسید تا بهترین فرصت آبی‌ها برای زدن گل دوم از دست برود.

تیم استقلال با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد تا موقتا در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد.

بازی در دقیقه ۷۰ با درگیری بازیکنان دو تیم روی یک صحنه کنار زمین همراه شد و مرادمند یک کارت زرد از داور بازی گرفت اما این پایان کار نبود و مرامند در دقیقه ۸۳ با گرفتن کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا تیم استقلال در دقایق پایانی توسط آلومینیوم تحت فشار قرار بگیرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gplzd