سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/18 03:10
استقلال | رضا میرزایی
کد خبر: 124281

منتظر پدیده نوظهور استقلال باشید | خبر خوب برای نکونام از راه رسید

رضا میرزایی با طی کردن دوران نقاهت خود را برای بازگشت به میادین فوتبال آماده می‌کند.

به گزارش رصد ورزشی : رضا میرزایی بازیکن استقلال مصدوم است ولی گویا این بازیکن استقلال به زودی به تیم بازمی گردد بازیکنی که در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و دوم با حواشی زیاد به استقلال پیوست و توانست با عملکرد خوب خود نزد هواداران استقلال به یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال تبدیل شود، حالا برای بازگشت به فوتبال تلاش می‌کند.

میرزایی که یکی از بازیکنان مورد اعتماد ریکاردو ساپینتو بود و خیلی ها در فصل گذشته به او لقب «تعویض طلایی» سرمربی پرتغالی را داده بودند، نمایش های خوبی در لیگ بیست  و دوم داشت اما در آخرین مسابقه لیگ برتر با بدشانسی بزرگی مواجه شد. او در جریان برد پرگل و ۷ بر یک تیمش مقابل تراکتور با مصدومیت شدید مواجه شد و در معاینات پزشکی مشخص شد که رباط صلیبی اش را از دست داده است.

میرزایی در آن مقطع بلافاصله زانوی خود را جراحی کرد و حالا بعد از طی کردن دوران نقاهت و بهبودی نسبی تمرینات سبک را شروع کرده است. از زمان جراحی میرزایی بیش از ۵ ماه گذشته و او در تلاش است تا بتواند در آینده ای نزدیک به میادین برگردد.

هافبک باتجربه استقلال که تا پایان فصل جاری هم با این تیم قرارداد دارد، مراحل درمانی و جسمانی خود را در این مدت با جواد نکونام در میان گذشته و سرمربی آبی پوشان هم به او قول داده در نیم فصل نامش به لیست بزرگسالان تیم وارد شود.

میرزایی امیدوار است تا پایان نیم فصل اول به شرایط ایده‌ال برگردد و بتواند از بازی های ابتدایی نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم دوباره به ترکیب برگردد و برای تیمش بازی کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gpyez