دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/08/23 03:30
پرسپولیس | النصر | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124533

پرسپولیس با وضعیت خراب در مقابل النصر | یحیی مقابل رونالدو بازهم می بازد ؟

نتایج ضعیف پرسپولیس در پایان هفته دهم با شکست مقابل سپاهان به بدترین نقطه خود در فصل جاری رسید.

به گزارش رصد ورزشی : پرسپولیس در 4 هفته اخیر نبرده است و پرسپولیس در بازی آخر مقابل سپاهان باخته است نتایج ضعیف پرسپولیس در پایان هفته دهم با شکست مقابل سپاهان به بدترین نقطه خود در فصل جاری رسید.پس از تساوی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان موج تازه‌ای از انتقادات نسبت به عملکرد پرسپولیس به راه افتاد.

در پی تساوی مقابل ملوان و توقف در بازی خانگی مقابل صنعت نفت آبادان، تیم پرسپولیس امتیاز حساس در کورس صدرنشینی با استقلال را از دست داد. این تیم سپس در اولین دیدار دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه نیز به سختی به تساوی دست یافت و از شکست گریخت.

عملکرد ضعیف استقلال با سرمربیگری یحیی گل‌محمدی در هفته های گذشته مورد انتقاد پیشکسوتان این باشگاه قرار گرفت تا همه چیز به بازی حریف آسیایی برسد اما پس از از دست رفتن دو امتیاز مقابل استقلال تاجیکستان و ۴ امتیاز در لیگ برتر حالا شکست مقابل سپاهان در اصفهان نیز به کارنامه چهار بازی اخیر پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی نقطه پایان بدی را در آستانه تعطیلات لیگ برتر مقابل نتایج اخیر این تیم پرطرفدار قرارداد.

از دست رفتن ۷ امتیاز در لیگ برتر و ۲ امتیاز در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت یحیی گل‌محمدی و تیم تحت امرش در آستانه دیدار حساس مقابل النصر عربستان در شهر ریاض را از قبل هم سخت‌تر کرد.

یادآور می‌شود؛ تیم پرسپولیس باید در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دور برگشت روز ششم آذر ماه در شهر ریاض به مصاف النصر عربستان برود. دیدار رفت دو تیم در تهران با نتیجه یک بر صفر به سود یاران کریستیانو رونالدو تمام شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gzoqn