چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/14 06:24
کد خبر: 5983

بردن دربی به اندازه یک جام ارزش دارد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شهرآورد برای هواداران استقلال و پرسپولیس به اندازه یک جام ارزش دارد و آنها حاضر هستند تیم محبوبشان قهرمان نشود اما در این جدال حساس بتواند رقیب سنتی‌اش را شکست دهد.

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛  حنیف عمران‌زاده اظهار داشت: تمام بازی‌های لیگ را یک طرف بگذارید و شهرآورد را طرف دیگر چرا که این مسابقه را نمی‌توان با هیچ بازی دیگری مقایسه کرد.

وی افزود: شهرآورد برای هواداران استقلال و پرسپولیس به اندازه یک جام ارزش دارد و آنها حاضر هستند تیم محبوبشان قهرمان نشود اما در این جدال حساس بتواند رقیب سنتی‌اش را شکست دهد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: من در چهار بازی پشت سر هم که استقلال توانست پرسپولیس را شکست بدهد حضور داشتم و بدون شک این موضوع بهترین خاطرات را در کارنامه ‌فوتبالی‌ام رقم زده است.

عمران‌زاده تصریح کرد: باخت سه بر ۲ مقابل پرسپولیس بدترین روز زندگی ورزشی‌ام بود و هیچ وقت آن روز کذایی را فراموش نمی‌کنم. در حالی که با اختلاف ۲ گل از حریف خود جلو بودیم سه گل دریافت کردیم و ناباورانه مغلوب شدیم.آن شب از فرط ناراحتی تا صبح خوابم نبرد.

وی تاکید کرد: حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی به استقلال کمک زیادی خواهد کرد چرا که او خودش یک دربی بازی قهار است و چهار گل به پرسپولیس زده است.

بازیکن اسبق استقلال در خصوص پیش بینی خود از نتیجه شهرآورد ۹۲ گفت: پیش بینی من این است که استقلال در شهرآورد به پیروزی رسیده و یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک می شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kkyx3