پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/27 03:13
تیم استقلال
کد خبر: 38659

حسرت بزرگ دو استقلالی در شب بهترین برد تیم استقلال

تیم استقلال در شرایطی موفق شد با ۶ گل حریف همشهریاش را شکست بدهد که با ترکیب کاملا ایرانی به زمین رفته بود.

تیم استقلال یکی از باشگاه‌های فوتبال معروف در ایران است که در شهر تهران قرار دارد. تیم استقلال در حال حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران به رقابت می‌پردازد. تیم استقلال با نام کامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران شناخته می‌شود و با رنگ آبی و سفید بازی می‌کند. تیم استقلال در دوره های مختلف تاریخ خود، موفق به کسب عناوین متعددی از جمله قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شده است.

 

شاگردان ریکاردو ساپینتو درحالی مقابل هوادار صف‌آرایی کرده‌اند که این تیم به علت چهار کارته بودن رافائل سیلوا و کوین یامگا، دو بازیکن خارجی اش را در اختیار نداشت.

تیم استقلال در دیدار مقابل هوادار برای اولین بار در طول همه مسابقات این فصل فوتبال ایران با ترکیب کاملا ایرانی و در غیبت خارجیهایش به میدان رفت. استقلال همچنین توانست با پیروزی ۶ بر یک بهترین نتیجه این فصل خودش در همه مسابقات اخیر را به دست بیاورد و این حسرت را برای دو یار خارجیاش باقی بگذارد.

حضور محمدحسین مرادمند و صالح حردانی در خط دفاعی به جای سیلوا و یامگا مانع از این شد که طرفداران استقلال غیبت بازیکنان ثابت خط دفاعی تیمشان را احساس نکنند. علاوه بر این حضور این دو بازیکن و پیروزی ۶ بر یک استقلال ثابت کرد این تیم روی نیمکت نفراتی را دارد که به خوبی قادرند به جای بازیکنان اصلی در میدان مسابقه حاضر شده و از این بابت دست سرمربی تیم را باز بگذارند.

ناگفته نماند؛ دیدار دربی برگشت تیم استقلال در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3koaoa