دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1403/04/12 20:30
کد خبر: 129059

کتاب «پول تو در جیب من» منتشر شد

نویسنده کتاب با بیان اینکه تجارت صرفا مخصوص افرادی نیست که ژن خوب دارند، گفت: در کتاب «پول تو در جیب من» تشریح کرده‌ام که تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی‌سازی تجارت با کمترین هزینه‌ها و ریسک صفر نیز وجود دارد.

به گزارش رصد ورزشی ، تالیا براری زیارکلائی با اشاره به اثر تازه منتشر شده خود یعنی کتاب «پول تو در جیب من» تجارت را حقیقت جاودانه اقتصاد دانست و گفت: حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفته‌اند: «تجارت کنید تا خدا به شما برکت دهد؛ زیرا من از پیامبر خدا (ص) شنیده‌ام که فرمودند: روزی بر 10 قِسم است که 9 قِسم آن بر تجارت و یک قسم بر غیر آن.» مردم شبانه روز تلاش می‌کنند در حالیکه از آن 9 قِسم غافل شده‌اند و همه با هم تلاش می‌کنند در آن یک قِسم سهم داشته باشند، وقت خود را صرف می‌کنیم و در انتها هم به چیز خاصی هم نمی‌رسیم.
براری زیارکلائی با بیان اینکه هدف خود را باید به درستی پیدا کنیم و در راستای آن تلاش کنیم، بیان کرد: من در این کتاب از ابتدایی‌ترین قسمت پول صحبت کرده‌ام و گفته‌ام پول کجاست و اثبات کرده‌ام که پول زیاد در تجارت به دست می‌آید. به گونه‌ای که کسی نمی‌تواند اما و اگری در آن وارد کند.
وی ضمن اشاره به اینکه در کتاب «پول تو در جیب من» اهمیت تجارت را اثبات کرده‌ام، افزود: در این کتاب در رابطه با شیوه‌ها و مسیرهای تجارت صحبت کرده‌ام. 
براری زیارکلائی با بیان اینکه برخی معتقدند تجارت مخصوص افرادی است که ژن خوب دارند یا افراد خاصی هستند اما من این موضوع را رد و اثبات کرده‌ام که این طور نیست. بلکه معتقدم تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی‌سازی تجارت با کمترین هزینه‌ها و ریسک صفر وجود دارد؛ به‌طوری که اگر شخصی بگوید، من فقط وقت دارم و سرمایه‌ای ندارم نیز بتواند تجارت کند.
نویسنده کتاب «پول تو در جیب من» معتقد است: برای شیوه‌ای که من در این کتاب برای ورود به تجارت گفته‌ام، چنانچه افراد زمانی به اندازه یک کودک که برای بازی‌های رایانه‌ای صرف می‌کند، اختصاص دهند، من این تضمین را می‌دهم که آن فرد در کمتر از 4 سال زندگی غیرقابل تصوری برای خود و اطرافیانش بسازد و به حوزه صادرات هم ورود کند.
وی افزود: با گسترش صادرات، رونق حداکثری در چرخه تولید کشور و افزایش اشتغال شکل می‌گیرد و من مطمئن هستم اگر فرهنگ تجارت رونق بگیرد نه تنها هیچ جوان بیکاری نخواهیم داشت، بلکه مانند کشورهای پیشرفته دنیا برای کشورمان باید کارگر و کارمند جذب کنیم.
براری زیارکلائی در پایان گفت: امیدوارم این کتاب در بین اقشار مختلف توزیع شود و از زحمات همه افرادی که در گسترش فرهنگ تجارت که سنت پیامبر خدا (ص) است، سپاسگزاری می‌کنم.
گفتنی است که این کتاب توسط انتشارات «در مسیر آفتاب» منتشر شده و علاقمندان می‌توانند از طریق شماره 09012532172 نسبت به تهیه این کتاب اقدام کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ky7e8