یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/03 17:27
عربستان | پرسپولیس
کد خبر: 125235

اخبار ورزشی | واکنش رسانه عربستانی به تأخیر در پرواز پرسپولیسی‌ها به ریاض

رسانه عربستانی درباره تأخیر در پرواز پرسپولیس ایران به این کشور برای برگزاری بازی لیگ قهرمانان آسیا برابر النصر ریاض اطلاع‌رسانی کرد.

به گزارش رصد ورزشی :  روزنامه الریاضیه عربستان به نقل از منبع موثق خبری نوشت: اقدامات مربوط به رزرو پرواز باعث شد تا عزیمت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ایران به شهر ریاض از روز جمعه به روز دیگری موکول شود.

واکنش رسانه عربستانی به تأخیر در پرواز پرسپولیسی‌ها به ریاض
رسانه عربستانی درباره تأخیر در پرواز پرسپولیس ایران به این کشور برای برگزاری بازی لیگ قهرمانان آسیا برابر النصر ریاض اطلاع‌رسانی کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الریاضیه عربستان به نقل از منبع موثق خبری نوشت: اقدامات مربوط به رزرو پرواز باعث شد تا عزیمت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ایران به شهر ریاض از روز جمعه به روز دیگری موکول شود.

بیشتر بخوانید
اعضای تیم پرسپولیس یکشنبه عازم ریاض می‌شوند

بر اساس این گزارش؛ تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل لغو پروازی که قرار بود امروز انجام شود نتوانست طبق برنامه‌ریزی به ریاض برسد. نمایندگانی از باشگاه پرسپولیس روز گذشته به ریاض آمدند تا مراحل پذیرش تیم را انجام دهند. قرار بود سایر اعضای تیم پرسپولیس هم امروز وارد ریاض شومد اما ناهماهنگی‌های پروازی شگفتی آنها را به دنبال داشت.

تیم‌های النصر و پرسپولیس دوشنبه هفته آینده در چارچوب دیدارهای گروه E لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. النصر با 12 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی این گروه است و پرسپولیس 7 امتیازی جایگاه دومی را در اختیار دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kyekq