جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/01 16:26
پرسپولیس | بازیکن خارجی
کد خبر: 125135

اخبار ورزشیی | بازگشت بازیکن اخراجی پرسپولیس به تیم

مهدی مهدیخانی نرم دویی را آغاز کرده و روزهای کابوس وار مصدومیت را پشت سر گذاشته است.

به گزارش رصد ورزشی : مهدی مهدی خانی بازیکن تکنیکی و خوش آتیه فوتبال ایران که چندی پیش بر سر خریدش بین سرخابی‌ها تقابل صورت گرفته بود حالا امیدوار است با رفع مصدومیت بازهم به سطح اول فوتبال باز گردد.مهدی خانی که جز جوانانی بود در همان سن کم فوتبال ایران را ترک کرد وبه لیگ کرواسی رفت و توانست حتی چند گل و پاس گل به ثمر برساند با دوسال بازی در این لیگ به فوتبال ایران بازگشت این درحالی بود که از بین پیشنهاد استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها مهدی خانی پیشنهاد سرخ‌هارا قبول کرد و به این تیم ملحق شد.

مهدی خانی در تیم‌های پایه ملی ایران هم سابقه خوبی از خود به جا گزاشته و همراه با تیم جوانان ایران به جام جهانی جوانان صعود کند و روزهای خوبی را با تیم جوانان رقم بزنند.

مهدی خانی بعداز دوسال بازی در پرسپولیس به هوادار پیوست و امیدوارست بتواند بعداز اتمام دوران نقاهت خود به روزهای اوجش باز گردد.

وینگر پیشین پرسپولیس که همراه با دو همبازی سابق خود در تیم ملی امید رضا شکاری و امید نورافکن مصدوم شده بود و هرسه مدت نقاهت طولانی داشتند دو بازیکن سپاهان آخرین روزهای مصدومیتشان را سپری می‌کنند اما مهدی خانی کمی شرایط ایده آل فاصله دارد.

هر سه بازیکن از ارکان‌های اصلی جام جهانی جوان گذشته بودند که با گل و پاس گل‌های‌شان ایران را در آن بازی‌ها همراهی کردند و روزهای خوبی را برای فوتبال ایران رقم زدند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kyemd