چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/07 09:46
سرمربی پرسپولیس | پرسپولیس
کد خبر: 128283

سرمربی پرسپولیس بالاخره مشخص شد| معارفه سرمربی جدید امروز انجام می‌شود

پرسپولیس به زودی تصمیم نهایی در مورد انتخاب جانشین یحیی گل محمدی را اعلام کرد.

به گزارش رصدورزشی،سرمربی پرسپولیس در آستانه معرفی شدن است.پیش از این نام سه گزینه به سرمربی پرسپولیس اعلام شده بود. گمانه زنی هایی وجود داشت که برانکو به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شود. سرمربی پرسپولیس ممکن است یک گزینه اسپانیایی باشد. انتخاب سرمربی پرسپولیس جذاب ترین موضوع برای طرفداران این تیم است.

در حالی‌که شایعات پیرامون انتخاب جانشین یحیی گل‌محمدی بالا گرفته، مدیران باشگاه سرانجام روی گزینه نهایی به جمع‌بندی رسیدند.

بر اساس اعلام ورزش سه، قرار است سرمربی پرسپولیس امروز و تا ساعاتی بعد معرفی شود. این در حالی است که پرسپولیس در روزهای گذشته مذاکرات زیادی را با گزینه‌های مختلف انجام داد اما در نهایت همه چیز به یک نام مشخص ختم شد.

نکته مهم اینکه پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ، اوسمار ویه‌را و پاکو لوپز را به‌عنوان سه گزینه نهایی در دستور کار خود داشت و در روزهای گذشته مذاکرات را با آنها پیش برد تا اینکه به سرمربی خود رسید.

مدیران پرسپولیس اعلام کردند که معارفه امروز انجام خواهد شد و شنیده خبرنگار ما حاکی از آن است که قابل حدس‌ترین فرد، به‌عنوان سرمربی معرفی خواهد شد.

اعضای تیم پرسپولیس که در دبی اردوی تدارکاتی خود را برپا کرده‌اند نیز در انتظار انتخاب سرمربی هستند و البته برخی از آنها نام سرمربی بعدی تیم را هم حدس زده‌اند.

باید منتظر ماند و دید که وعده «چند ساعت بعد» برای معرفی سرمربی به چه شکلی سپری می‌شود و باشگاه پرسپولیس به چه صورتی سرمربی را معرفی می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kyg9q