شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/30 16:37
رونالدو
کد خبر: 127583

رونالدو ازدواجش را علنی کرد| حاشیه مراسم گلوب ساکر

رونالدو در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر از لفظ حاشیه برانگیز "همسرم" برای تشکر از جورجینا استفاده کرد.

به گزارش رصدورزشی، رونالدو بازیکن پرتغالی تیم النصر  عصر دیروز همراه جورجینا در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر حاضر شد و جایزه بهترین بازیکن جهان را با رای هوادارانش از آن خود کرد. کریستیانو رونالدو با 54 گل در تیم النصر و تیم ملی پرتقال،جایزه بهترین بازیکن خاورمیانه و بهترین گلزن سال ۲۰۲۳ را برنده شد. رونالدو و پارتنرش جورجینا از سال 2016 در رابطه هستند اما تا به حال ازدواج شان را علنی نکرده اند. رونالدو در پایان برای تشکر از جورجینا لفظ همسر را به کار برد و همه را شگفت زده کرد.

در جریان صحبت‌های رونالدو پس از دریافت این جوایز، او در مقابل همه جنجال به پا کرد و به پرحاشیه‌ترین مرد مراسم گلوب ساکر امارات تبدیل شد. او گفت: از همه از جمله همسر، فرزندان، مادرم و هوادارانی که از من حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

شبکه اجتماعی «ایکس» (توئیتر سابق) پس از سخنرانی رونالدو در این مراسم شاهد اظهارنظر‌های عمومی زیادی درباره ازدواج آن‌ها بود. رونالدو قبلاً ازدواج خود را با جورجینا علنی نکرده بود، اما به نظر می‌رسید که او کلمه "همسرم" را با دقت و وسواس انتخاب کرد تا دوباره به مرد پرحاشیه فوتبال جهان تبدیل شود.

نکته قابل توجه این است که رابطه رونالدو و جورجینا از سال ۲۰۱۶ و زمانی که او بازیکنی در رده اسپانیایی رئال مادرید بود، آشکار شد و از آن لحظه تاکنون از یکدیگر جدا نشده‌اند، اما در عین حال ازدواج آن‌ها نیز رسمی نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kym8d